Інтерфакс-Україна
20:53 26.10.2020

ДБР має за два місяці скорегувати роботу й усунути виявлені недоліки

1 хв читати
ДБР має за два місяці скорегувати роботу й усунути виявлені недоліки

У Офісі генерального прокурора відбулася спільна нарада керівництва Офісу та Державного бюро розслідувань, під час якої генпрокурор Ірина Венедіктова заслухала в.о. директора ДБР Олексія Сухачова і його заступників про результати роботи за дев'ять місяців 2020 року.

"Учасники наради окремо зупинилися на підсумках діяльності правоохоронних органів у сфері боротьби з корупційними правопорушеннями та обговорили стан досудового розслідування у кримінальних провадженнях цієї категорії", - повідомляє в понеділок увечері прес-служба Офісу генпрокурора.

Венедіктова зазначила, що є низка недоліків у роботі Бюро, серед яких низька кількість проваджень, переданих до суду з обвинувальним актом, недостатній рівень відшкодування встановлених збитків, заподіяних кримінальними корупційними правопорушеннями, а також відсутність системного викриття злочинних вертикалей.

"Стосовно вашої підслідності, ви мусите проводити системну роботу з викриття злочинних схем, де є правоохоронці, які "кришують" цілі галузі. Потрібно блокувати корупційні вертикалі знизу до верху. Це системні болі і хвороби держави. Треба працювати і давати реалізації. Кожного дня ви отримуєте зарплату не заради процесу, а заради результату. Також повинно бути реальне відшкодування встановлених збитків. Ви той орган, який має системно і методично займатися всім цим", - констатувала вона.

Як повідомляє прес-служба, "генеральний прокурор поставила перед Державним бюро розслідувань завдання - за два місяці скорегувати роботу на вказаних напрямах і усунути виявлені недоліки".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Літаки F-16 знищили переважну більшість з російських ракет, випущених вночі по Україні, – Шмигаль

Мінрозвитку оголосило про обовʼязкову евакуацію дітей з 19 населених пунктів Донеччини

Кількість постраждалих у передмісті Харкова зросла до 13

У Москві ліквідували поліцейських, які брали участь у катуваннях українських полонених - джерела

КМДА придбала роторну парковку за 3,6 млн грн і списала її, так і не почавши використовувати – експосадовцю повідомлено про підозру

На Різдво в Україні мороз і без опадів, на наступний день – сніг із хуртовиною

Через ворожі удари по передмістю Харкова 1 людина загинула, 11 поранені

У Києві викрили торгівця шоколадом з психотропними грибами та вилучили у нього товару на понад 1 млн грн – прокуратура

Окупанти завдали ударів по ТЕЦ у передмісті Харкова, одна людина загинула – мер

ВАР систематизувала податкові пріоритети агросектору на 2026р

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА