Інтерфакс-Україна
12:15 17.10.2020

У Парижі затримано дев'ятьох осіб у справі про вбивство вчителя ісламським радикалом

1 хв читати

Французька поліція взяла під варту ще п'ять осіб у зв'язку з убивством ісламським радикалом шкільного вчителя в передмісті Парижа, пише в суботу газета "Монд".

Серед п'яти затриманих двоє – батьки однієї зі студенток коледжу. Інші затримані – частина оточення передбачуваного вбивці, але не пов'язані з ним родинними узами.

Таким чином загалом у зв'язку з цим убивством поліція Франції взяла під варту дев'ятьох осіб. Ще четверо затриманих раніше є членами сім'ї підозрюваного у вбивстві.

Передбачуваного убивцю під час затримання поліцейські застрелили в сусідньому місті Ераньї. Розслідуванням злочину зайнялася антитерористична прокуратура.

Телеканал BFMTV повідомив із посиланням на свої джерела, що підозрюваний в убивстві народився в Москві в 2002 році. Також французькі ЗМІ з посиланням на джерела повідомляють, що він має чеченське коріння. За даними каналу, він не був відомий як правопорушник ні поліції, ні антитерористичній спецслужбі. Перед нападом терорист нібито прокричав "Аллах акбар".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Петиція щодо перейменування станції київського метро "Академмістечко" на "Василя Стуса" не набрала необхідних для розгляду голосів

Триває аудит пунктів незламності по всій Україні – О.Кулеба

На Київщині екстренні відключення світла - ДТЕК

Освітній омбудсмен закликає керівників закладів освіти не примушувати вчителів працювати під час канікул у холодних класах

На Херсонщині двоє загиблих та поранена мирна жителька через російські обстріли - Нацполіція

В Україні ближчими днями погода суттєво не зміниться

Петиція щодо впровадження сучасної системи контейнерів для сортування сміття у Києві не набрала необхідних для розгляду голосів

На Хмельниччині через ворожу дронову атаку виникли займання на підприємстві, пожежа ліквідована

Київський ЦУМ відключив 95% зовнішньої підсвітки для економії е/е та організував зони для підзарядки гаджетів

В'їзд вантажівок з вантажем на територію Польщі в двох пунктах пропуску призупинено, в одному сповільнено - Держприкордонслужба

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА