Інтерфакс-Україна
15:16 01.10.2020

На Луганщині загасили 116 зі 146 природних пожеж - ДСНС

1 хв читати

 Станом на 14:00 четверга в Луганській області ліквідовано 116 зі 146 пожеж у природних екосистемах, повідомляє прес-служба Держслужби України з НС.

"Протягом дня 30 вересня на території Луганської області було зафіксовано 146 пожеж у природних екосистемах, які внаслідок сильного вітру з поривами до 28 м/с швидко поширилися на значну площу. Вранці 1 жовтня ліквідовано 116 пожеж, триває гасіння 30", - йдеться в оперативній інформації станом на 14:00 четверга, оприлюдненій на сайті ДСНС України.

У Службі зазначили, що найбільш складну ситуацію було зафіксовано уздовж лінії розмежування на території Станично-Луганського, Новоайдарського, Сєвєродонецького районів. До зони ураження потрапив 31 населений пункт.

Станом на 14:00 1 жовтня загальна площа пройдена вогнем становить понад 11 тис. га, в населених пунктах вогнем пошкоджено понад 250 будинків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДТЕК: на Київщині за тиждень було заживлено найбільшу кількість споживачів

Через пожежу у торговельному центрі у Карачі загинула 21 людина – ЗМІ

Правоохоронці припинили схему з подрібнення бізнесу й відшкодували в держбюджет 25 млн грн податків

САП вимагає визнати необґрунтованими активи колишнього начальника Кременчуцького РТЦК

Близько 12,5 тис. багатодітних сімей отримають одноразову матеріальну допомогу в розмірі 7500 грн – КМДА

Майже половина компаній-членів AmCham очікують припинення вогню або мирного врегулювання війни в Україні у 2026р.

Конкурсна комісія з відбору очільника АРМА продовжила термін подачі документів до 9 лютого через малу кількість заявок

У Харкові одна загибла, одна людина зникла безвісти, ще 8 постраждали через ворожий авіаудар

Уродженець Макіївки, який воював проти ЗСУ на Харківському та Луганському напрямках, отримав 15 років ув'язнення

Ринок юрпослуг у 2025р. незначно зростав, у 2026р. зростання проявиться у збільшенні вартості юрпослуг – думка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА