13:16 16.09.2020

Із вересня до інклюзивних груп дитячих садків пішли 6 тис. дітей з особливими освітніми потребами

1 хв читати
Із вересня до інклюзивних груп дитячих садків пішли 6 тис. дітей з особливими освітніми потребами

Міністерство освіти і науки України повідомило, що з 1 вересня 2020 року 6 тис. дітей з особливими освітніми потребами пішли до інклюзивних груп закладів дошкільної освіти.

"Діти з особливими освітніми потребами навчаються в інклюзивних групах разом зі своїми однолітками. За рахунок субвенції на підтримку осіб з особливими освітніми потребами дітям забезпечено додаткові корекційно-розвиткові та психолого-педагогічні заняття, зокрема індивідуальне заняття з логопедом, психологом чи іншими потрібними фахівцями. Такі заняття додатково оплачують фахівцям, з якими укладають цивільно-правові договори, за рахунок державної субвенції", - йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства освіти і науки.

Також для дитини з особливими освітніми потребами, яка навчається в інклюзивній групі, коштом держави закуповують засоби для навчання (дидактичні матеріали, розвиткові іграшки, спеціальні корекційні програми, обладнання). Закупівля здійснюється відповідно до індивідуальних потреб дитини з урахуванням наданих інклюзивно-ресурсним центром рекомендацій.

Зазначено, що з метою створення індивідуальної програми безпосередньо під потреби дитини в садках створюють команди психолого-педагогічного супроводу, до яких включають педагогічних працівників закладу, психолога, за потреби запрошують представника інклюзивного ресурсного центру.

Для зручної роботи в інклюзивних групах кількість дітей з особливими освітніми потребами має становити не більше ніж три особи, корекційно-розвиткові послуги можуть надаватися як індивідуально, так і в групі від двох до шести дітей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

У G7 закликають до олімпійського перемир'я - комюніке

Країни G7 виділять Україні $50 млрд додаткового фінансування за рахунок доходів від заморожених активів РФ без шкоди для інших внесків - комюніке

Ситуація в українській енергосистемі наступного тижня буде складнішою - голова "Укренерго"

З півночі на фронті було вже 71 бойове зіткнення, на курахівському напрямку вбито 36, поранено 60 окупантів

Мирна жителька загинула через ворожий авіаудар по Глушківці на Харківщині - прокуратура

Відключення е/е в суботу будуть жорсткішими в період з 16:00 до 20:00 - "Укренерго"

Участь у Саміті миру візьмуть 100 делегацій, зокрема 57 глав держав і урядів - Швейцарія

Зеленський прибув до Швейцарії для участі в Глобальному саміті миру

Окупанти атакували Нікопольський район дронами та з артилерії, поранена 17-річна дівчина, зруйновані 7 приватних будинків

Росіяни обстріляли Шосткинську громаду, одна людина загинула - Сумська ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА