Інтерфакс-Україна
07:21 11.09.2020

На КПВВ у Луганській і Донецькій областях до кінця року планують відкрити сервісні центри

2 хв читати
На КПВВ у Луганській і Донецькій областях до кінця року планують відкрити сервісні центри

На контрольно-пропускних пунктах у Луганській і Донецькій областях до кінця 2020 року планують відкрити два сервісних центри, повідомила прес-служба Луганської обласної держадміністрації.

"Роботи з їх спорудження почнуться найближчим часом. Уже в листопаді планується відкрити сервісний центр на КПВВ Щастя Луганської області, а в грудні - на КПВВ Новотроїцьке Донецької області", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що проект реалізується на кошти інвесторів: по 9,1 млн грн на кожен сервісний центр. Інвестором об'єкта на КПВВ Щастя виступила компанія "ОСТО-ГРУП", на КПВВ Новотроїцьке - компанія "Нова пошта".

Як повідомляється, в кожному сервісному центрі діятиме ЦНАП, поштове відділення, кімнати відпочинку, кафетерій, туалет, магазин. Передбачені також кімната матері і дитини, медпункт, аптека, відділення банку, буде працювати Wi-Fi, системи кондиціонування.

Сервісні центри будуть побудовані зі збірних модульних конструкцій. Всього в Донецькій і Луганській областях їх буде сім - на шести існуючих КПВВ і новому - в Щастя.

"Наше завдання - створити максимально зручні, функціональні КПВВ, щоб наші громадяни як ті, що перетинають КПВВ, так і ті, хто живе на підконтрольній уряду України території, могли отримувати усі послуги максимально зручно і оперативно. Від послуг поштових та банківських відділень в адміністративних і соціально-гуманітарних. Люди повинні на собі відчути доступність державних сервісів", - зазначив віце-прем'єр-міністр України - міністр з питань реінтеграції тимчасово-окупованих територій Олексій Резніков.

Він нагадав, що Мінреінтеграції вводить комплексний підхід для вирішення питання належного облаштування КПВВ і надання послуг на адмінкордонах і на лінії розмежування, тому всі КПВВ будуть у підпорядкуванні одного балансоутримувача - ДП "Реінтеграція і відновлення". Для надання комплексних соціальних і гуманітарних послуг на КПВВ буде здійснено відбір персоналу ДП, який забезпечуватиме високоякісний сервіс для осіб, які перетинають лінію розмежування і адмінмежу АР Крим.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог за добу втратив 174 особи на покровському напрямку - Генштаб

Активність БПЛА ускладнює відновлення залізничної інфраструктури поблизу Коростеня - "Укрзалізниця"

"Довженко-Центр" отримає додаткове фінансування у 2025р

Навроцький на зустрічі з українською делегацією не використовував слів про "бандерівців" і "український націоналізм" - голова УІНП Алфьоров

"Громадське" вважає заяву СБУ щодо очільника СБУ в Одеській області спробою дискредитації журналістського розслідування

Зеленський попросив депутатів і уряд підготувати пропозиції по визначенню нових підходів до святкових днів

Зеленський очікує завтра зранку доповідь від Умєрова та Гнатова щодо підготовлених документів з представниками Трампа

Мінрозвитку планує на 2026р угоду про міжнародні автоперевезення з Албанією та початок перевезень з Марокко

СБУ: Російські спецслужби намагалися влаштувати провокацію проти очільника Служби безпеки в Одеській області

"Укренерго" у вівторок застосовуватиме обмеження електроенергії в більшості регіонів України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА