Інтерфакс-Україна
22:08 26.08.2020

У центрі Києва через аварію без світла залишилися дві вулиці

1 хв читати
У центрі Києва через аварію без світла залишилися дві вулиці

У центрі Києва сталося аварійне відключення обладнання, в результаті без світла залишилися дві вулиці, повідомляє прес-служба оператора системи розподілу "ДТЕК Київські електромережі".

Так, без електроенергії залишилися будинки на вул. Паньківській 17, 19, Саксаганського 66, 68/21, 86, 84, 72, 70, 70б, 17, 19 15 / 77а.

"Для цих будинків ми зараз приєднуємо дизельгенератори і одночасно відновлюємо постійну схему живлення", - йдеться в повідомленні.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двоє цивільних постраждали внаслідок нічної атаки ворога на Запоріжжя - ОВА

Постпред США при НАТО: ми намагаємося зрозуміти до чого максимально готова Росія

Трамп обговорив з Токаєвим війну в Україні і збирається запросити Казахстан та Узбекистан на саміт G20 в 2026 році

Держадепартамент США збирається заборонити в'їзд в країну особам, яких вважає відповідальними за цензурування американських онлайн-платформ в Європі - Рубіо

Правила єдині для всіх – Нацбанк прокоментував рішення Revolut закрити рахунки клієнтам в Україні

Німецьку ультраправу партію AfD звинувачують у збиранні інформації для Кремля - ЗМІ

Сибіга скоординував із австралійською колегою подальші кроки для подальшого зміцнення оборонних спроможностей України

МЗС України назвало Почесних амбасадорів України 2025

Літак з військовою делегацією Лівії на чолі з начальником Генштабу розбився, повертаючись з Туреччини

Сили оборони відбили з початку доби 110 ворожих атак - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА