Інтерфакс-Україна
07:16 25.08.2020

Через зйомки художнього фільму 25 серпня перекриють рух на вулиці Ярославська

1 хв читати
Через зйомки художнього фільму 25 серпня перекриють рух на вулиці Ярославська

25 серпня з 05:00 до 21:00 відбуватимуться зйомки художнього фільму з перекриттям руху на вулиці Ярославській, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

"Зйомки триватимуть на вулиці Ярославській (в кварталі від вул. Набережно-Хрещатицької до вул. Почайнинської) ... Відповідальність за підготовку та проведення зйомок взяв на себе організатор - товариство з обмеженою відповідальністю "Еппл ТРИ Продакшнс". Організатор повинен забезпечити дотримання правил благоустрою, протиепідемічних вимог тощо", - йдеться в повідомленні, на офіційному сайті КМДА в понеділок.

Як повідомлялося раніше, зйомки художнього фільму триватимуть в столиці до 26 вересня, йдеться в розпорядженні КМДА № 1168.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна у 2025р наростила експорт чавуну в тоннах більш ніж наполовину, постачала переважно до США

Конгрес планує завадити Трампу захопити Гренландію - ЗМІ

Щонайменше двоє загиблих внаслідок вибуху невідомого походження у Харкові

З початку доби на фронті відбулось 153 бойових зіткнень - Генштаб

Україна та Росія домовились про тимчасове перемир'я на ЗАЕС для ремонту резервної ЛЕП – МАГАТЕ

Чехія готова постачати Україні винищувачі для збиття дронів - президент

Росія свідомо використовує холод як елемент своїх атак, це геноцидний воєнний злочин - Сибіга

Віцепрем’єр Британії у Києві запевнив у міцній підтримці України та нагадав, що Путін - агент КДБ, який діє шляхом обману

Німеччина виділить 60 млн євро на зимову й енергетичну підтримку України - Сибіга

Одещина отримає промислові бойлери в межах допомоги Італії Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА