Інтерфакс-Україна
10:30 21.08.2020

Похорон Патона відбудеться на Байковому кладовищі о 13:00 22 серпня - НАНУ

1 хв читати
Похорон Патона відбудеться на Байковому кладовищі о 13:00 22 серпня - НАНУ

Похорон президента Національної академії наук України Бориса Патона відбудеться орієнтовно о 13:00 суботи, 22 серпня, на Байковому кладовищі в Києві.

"Прощання з академіком Борисом Євгеновичем Патоном відбудеться цієї суботи, 22 серпня з 10:15 до 12:00 у клубі Кабінету Міністрів України, поховання - на Байковому кладовищі орієнтовно о 13:00", - йдеться в повідомленні прес-служби НАНУ.

Як повідомлялося, Патон помер 19 серпня на 102-му році життя. Джерела в Інституті кардіохірургії ім. Амосова, повідомляють, що причиною смерті стала зупинка серця. Він перебував на лікуванні з 11 серпня у зв'язку з множинними кардіологічними захворюваннями.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Полтаваобленерго" не може отримувати е/е з енергосистеми після масованої атаки РФ 8 листопада

ВАКС заарештував підозрюваного у корупційній схемі в енергетиці Фурсенка із можливістю застави 95 млн грн

Умєров обговорив з головою Міноборони Туреччини співпрацю у сфері безпеки та повернення українських полонених

ВАКС відправив під варту фігурантку справи корупції в енергетиці із заставою у 25 млн грн

Канада оголосила про додаткові санкції проти Росії

Податкова, БЕБ та НБУ мають врегулювати ситуацію з "дробленням" бізнесу фуд-ритейлу на ФОПи – фінкомітет

Угруповання військ "Курськˮ: Ситуація на напрямку залишається динамічною та контрольованою Силами оборони України

Посол України у Туреччині обговорив з Умєровим актуальні питання українсько-турецької співпраці

До Ради надійшли подання на звільнення Галущенка та Гринчук - Стефанчук

DeepState: Після зайняття Рівнопілля у ворога відкривається оперативний простір руху на Гуляйполе

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА