Інтерфакс-Україна
14:48 20.08.2020

Діяльність Координаційної ради опозиції є антиконституційною - генпрокурор Білорусі

1 хв читати

 У Білорусі порушено кримінальне провадження у зв'язку зі створенням Координаційної ради прихильників екс-кандидата в президенти Світлани Тихановської, заявили агентству "Інтерфакс-Захід" у прес-службі генеральної прокуратури.

"Кримінальне провадження у зв'язку зі створенням Координаційної ради порушено за статтею 361 Кримінального кодексу", - сказав представник прес-служби.

Генеральний прокурор Білорусі Олександр Конюк заявив, що діяльність Координаційної ради опозиції є антиконституційною і спрямована на захоплення державної влади.

"Створення таких органів законодавством не передбачено. А їхня діяльність є неконституційною. Розуміючи незаконність своїх дій, низка громадян заявила про вихід зі складу ради і незгоду з цілями її діяльності", - заявив Конюк у відеозверненні.

"Створення та діяльність Координаційної ради спрямовані на захоплення державної влади, а також на заподіяння шкоди національній безпеці Республіки Білорусь", - наголосив генпрокурор.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ТОК Gulliver готують по повноцінного відкриття 1 лютого

Потепління в Україні слід очікувати після 22 січня - Укргідрометцентр

Віткофф і Кушнер 20 січня в Давосі обговорять мирний план щодо України з представником Путіна - ЗМІ

СБУ викрила ще 8 ворожих агітаторів, серед них - посадовиця суду та рецидивіст, який 4 роки ховався у підвалі

"УЗ" слід реформувати з вирішенням проблеми збиткових пасажироперевезень та відкриттям залізничного ринку для конкуренції – глава "Укрметалургпрому"

Суд залишив без руху позовну заяву дружина Чернишова про поділ майна подружжя

Кличко дав головам РДА термін до вечора, щоб почистити від снігу та льоду двори, тротуари, зупинки громадського транспорту

"Тепло з Польщі для Києва": за 4 дні зібрано вже понад $830 тис

Морози в Україні найближчими днями дещо вщухнуть

Кадрові рішення в НВМК не потребують окремого погодження з Мінветеранів – держустанова

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА