Інтерфакс-Україна
15:27 16.08.2020

Путін і Лукашенко обговорили ситуацію в Білорусі, російська сторона підтвердила готовність надати необхідне сприяння у вирішенні проблем

1 хв читати
Путін і Лукашенко обговорили ситуацію в Білорусі, російська сторона підтвердила готовність надати необхідне сприяння у вирішенні проблем

Президент РФ Володимир Путін і президент Білорусі Олександр Лукашенко в неділю продовжили обговорення ситуації в республіці, зокрема з урахуванням тиску, що чиниться на країну ззовні, повідомляє прес-служба Кремля.

"Продовжено обговорення ситуації, що склалася після президентських виборів в Білорусі, зокрема з урахуванням тиску, що чиниться на Республіку ззовні. З російської сторони підтверджено готовність надати необхідне сприяння у вирішенні виниклих проблем на основі принципів Договору про створення Союзної держави, а також – у разі необхідності – за лінією Організації Договору про колективну безпеку", – йдеться в повідомленні.

Це вже друга за вихідні розмова президентів Росії та Білорусі. Напередодні прес-служба Кремля повідомила, що Путін і Лукашенко обговорили телефоном події, що відбуваються в Білорусі, і висловили впевненість, що всі проблеми незабаром буде вирішено.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА