13:34 08.08.2020

Кличко закликав Bolt прибрати несанкціоновано встановлені пункти прокату електросамокатів

1 хв читати
Кличко закликав Bolt прибрати несанкціоновано встановлені пункти прокату електросамокатів

Мер Києва Віталій Кличко закликав компанію "Bolt" прибрати несанкціоновано встановлені пункти прокату електросамокатів, оскільки рух цього виду транспорту не врегульовано чинним законодавством.

"Друзі! Компанія Bolt без узгодження з містом розмістила пункти прокату електросамокатів у столиці. Рух цього виду "транспорту" не врегульовано чинним законодавством України. Тому місто не може дозволити компанії надавати такий вид послуг", – написав мер столиці у своєму Telegram-каналі в суботу.

Кличко також зазначив, що до КМДА надійшли пропозиції на проведення інвестиційного конкурсу на розміщення пунктів прокату електросамокатів – за принципом велопрокату. За його словами, конкурс буде проведено, але після внесення відповідних змін до законодавства України Про дорожній рух.

"Тому я закликаю компанію "Bolt" прибрати несанкціоновано встановлені пункти прокату. І дотримуватися чинного законодавства. Інакше міські служби будуть змушені прибрати самовільно розміщені пункти з електросамокатами", – наголосив Кличко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА