Інтерфакс-Україна
08:29 05.08.2020

Понад 3 млн осіб на сході США залишилися без світла через шторм

1 хв читати
Понад 3 млн осіб на сході США залишилися без світла через шторм

Понад 3 млн людей залишилися без світла через шторм "Ісайя", що обрушився на східне узбережжя США, повідомляє телеканал ABC.

За даними телеканалу, через шторм постраждали жителі всього атлантичного узбережжя країни, починаючи з Флориди.

Телеканал CNN повідомляє, що в штаті Північна Кароліна через ураган загинули щонайменше двоє людей, ще дванадцять постраждали. За даними ABC, ще двоє людей загинули в штатах Меріленд і Нью-Йорк.

Всього на східному узбережжі США влада зареєструвала 21 торнадо від Північної Кароліни до Нью-Джерсі.

Раніше через наближення шторму "Ісайя" президент США Дональд Трамп оголосив надзвичайну ситуацію в штаті Флорида. За даними Національного центру з контролю за ураганами, "Ісайя" повинен був дістатися Флориди ввечері 1 серпня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрзалізниця" приспустила на вокзалах прапори в пам’ять про пасажирів, загиблих унаслідок атаки на пасажирський поїзд

Держетнополітики: 116 створених представниками ромської нацменшини ГО діють в Україні

Освітній омбудсмен: у державних і комунальних школах уроки християнської етики можливі лише за згодою батьків

Фіцо після зустрічі з Трампом назвав його психічний стан "небезпечним" - ЗМІ

Окупанти вкотре обстріляли населені пункти України, є жертві та потерпілі

Дрони "Альфи" СБУ за минулий рік уразили 15 авіабортів РФ на п'яти ворожих аеродромах

Мультидисциплінарні групи для допомоги вразливим категоріям запрацювали в Деснянському районі Києва - Мінсоцполітики

Генштаб зафіксував впродовж доби 105 бойових зіткнень

ВАКС скасував виправдання керівника держпідприємства, засудженого за зловживання на будівництві доріг на Полтавщині

В Одеському порту зруйновано логістичні елементи, пошкоджено ангари та локомотив через атаку БпЛА – Кулеба

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА