Інтерфакс-Україна
21:43 28.07.2020

Влада КНР намагається просувати свої інтереси через Демпартію США

1 хв читати
Влада КНР намагається просувати свої інтереси через Демпартію США

Держсекретар США Майк Помпео заявив, що китайська сторона намагається просувати свої інтереси через співпрацю з Демократичною партією США.

"Китайці, коли вони приїжджають сюди, проводять переговори з демократами. Вони просувають свої інтереси, спілкуючись з демократами на Капітолійському пагорбі (в конгресі - ІФ)", - сказав Помпео на прес-конференції у вівторок.

Він зазначив, що американські дипломати хочуть мати таку саму можливість "говорити з усім китайським народом".

"Ми хочемо, щоб була свобода слова, відкритість, щоб була можливість працювати з тими в США, хто не згоден з адміністрацією. Так працює демократія", - додав держсекретар.

Президент США Дональд Трамп неодноразово обвинувачував Китай у підтримці свого суперника з президентської гонки, колишнього віце-президента США Джо Байдена.

"Китай веде масовану дезінформаційну кампанію, оскільки вони відчайдушно хочуть, щоб сонний Джо Байден виграв президентську гонку, щоб вони могли продовжувати грабувати Сполучені Штати, як вони робили це десятиліттями, поки не з'явився я!" - писав Трамп у своєму Твіттері в травні.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Евакуація мирних жителів триває у прикордонних громадах Сумщини - ОВА

Петиція до Кабміну про присвоєння звання "Народного артиста" посмертно солісту гурту ADAM Клименку набрала 25 тис. голосів

Видатки загального фонду держбюджету у листопаді-2025 зросли на 9,7% до листопада-2024 – Мінфін

Латвія вивчає досвід енергетичної стійкості України та передала захисникам 30 автомобілів

Одна з загиблих внаслідок авіаудару по Ізюму працювала в поліції

У масштабній ДТП на трасі М06 "Київ–Чоп" на Рівненщині постраждали троє людей - ДСНС

Зеленський говорив з лідерами країн Коаліції охочих, щоб вони не знижували підтримку України після рішення ЄС про кредит

Зеленський: Бачимо сигнали від деяких партнерів щодо допомоги повернути українських полонених і дітей з РФ

Енергетики відновили електропостачання для понад 324 тис. родин на Миколаївщині після нічного обстрілу дронами

Зеленський про нібито бажання РФ завершення війни: Знаєте як буває - хоче, але не може

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА