Інтерфакс-Україна
07:40 28.07.2020

В Google дозволили співробітникам при бажанні працювати з дому до літа 2021 року

1 хв читати
В Google дозволили співробітникам при бажанні працювати з дому до літа 2021 року

Американська корпорація Google вирішила залишити для співробітників можливість при бажанні продовжувати працювати дистанційно як мінімум до липня 2021 року, повідомляє телеканал CNN.

"Щоб співробітники могли планувати майбутнє, ми продовжуємо можливість добровільно працювати з дому до 30 червня 2021 року для тих посад, які не вимагають перебування в офісі", - сказав гендиректор компанії Сундар Пічаї у зверненні до співробітників.

"Я сподіваюся, що це надасть вам необхідні гнучкі рамки, які необхідні для того, щоб балансувати роботу з турботою про себе і своїх близьких у найближчий рік", - зазначив він.

Пічаї також повідомив, що, між тим, відновили свою роботу вже понад 40 офісів Google у різних країнах світу.

Спочатку компанія заявляла, що її співробітники працюватимуть у дистанційному режимі до кінця 2020 року.

За час пандемії в світі було зафіксовано понад 16,4 млн випадків зараження коронавірусом, понад 650 тис. хворих померли. Ще 10 млн осіб одужали.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих на Нікопольщині через ворожі обстріли зросла до семи людей – Дніпропетровська ОВА

Зеленський обговорив з британським віцепрем’єром Ламмі санкції проти РФ та вербування агресором іноземців

Україна та Демократична Республіка Конго підписали меморандум для посилення продбезпеки та розвитку с/г на п’ять років

Глава МВС: за добу на 112 поступило 3,5 тис. скарг киян на відсутність електрики, тепла і води

Зеленський обговорив із Кубраковим аспекти надзвичайної енергетичної ситуації в Україні

Війна може тривати ще кілька років у разі відсутності перемир’я до літа 2026 року - думка

Рада ратифікувала дві грантові угоди між урядами України та Італії для проєктів на Одещині бюджетом понад 38 млн євро

У школах Києва канікули з 19 січня до 1 лютого – Кличко

Міністр оборони Федоров повідомив про запуск автоматизованого розподілу дронів між частинами

ВАКС визначив для Тимошенко заставу в 33 млн грн та процесуальні обов'язки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА