Інтерфакс-Україна
14:24 26.07.2020

Російські найманці чотири рази обстріляли позиції ЗСУ на Донбасі з початку доби

1 хв читати
Російські найманці чотири рази обстріляли позиції ЗСУ на Донбасі з початку доби

Із початку доби неділі, 26 липня, до 12:00, російські найманці чотири рази відкривали вогонь по позиціях підрозділів об'єднаних сил на Донбасі, бойових втрат у лавах українських військовослужбовців немає, повідомляє Міноборони України.

"Зокрема, в ранкову пору противник обстріляв позицій українських захисників поблизу Авдіївки, при цьому використовуючи міномети калібру 82 мм, ручні протитанкові гранатомети та великокаліберні кулемети, а з гранатометів різних систем ворог вів обстріл опорних пунктів об'єднаних сил поблизу населених пунктів Водяного та Широкиного", - повідомив у неділю вдень представник прес-центру Міноборони капітан Михайло Шаравара.

Крім того, по українських військовослужбовцях біля н. п. Водяного російські найманці застосували безпілотний літальний апарат, із якого скинули гранатометний постріл ВОГ-17.

"У деяких випадках українські військові оперативно відкривали адекватний вогонь із наявних вогневих засобів, при цьому неухильно дотримуючись Мінських домовленостей", - наголосив Шаравара.

За наявною в Міноборони України інформацією, з початку цього дня бойових втрат серед українських військовослужбовців немає.

Як повідомлялося, підрозділи зі складу ООС розпочали підготовку до повного та всеосяжного режиму припинення вогню у відповідності з рішенням Тристоронньої контактної групи від 22 липня 2020 року, яке набуває чинності з 01:00 27 липня 2020 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд запровадив електронне декларування права на промислове рибальство

Сибіга: Росію необхідно змусити до миру за допомогою колективної трансатлантичної сили

Lviv Croissants відкрила новий заклад на гірськолижному курорті Закопане у Польщі

Завтра останній день для подачі заявки на отримання 1 тис. грн "Зимової підтримки", нагадали в "Дії"

Тестові шатли Дарниця – Видубичі курсуватимуть у пікові години в обох напрямках з 24 по 26 та з 29 по 31 грудня - Kyiv City Express

Уряд спрощує передачу енергообладнання для стабілізації електропостачання під час війни - Свириденко

На 2026р заплановано суттєво розширити проєкт "Центрів життєстійкості" - Музиченко

Свириденко: Уряд звернувся до НКРЕКП про відтермінування запланованих змін тарифів на воду

F-16 перехопили 34 із 35 крилатих ракет під час масованої атаки – речник Повітряних сил

Українські заклади освіти і науки матимуть безоплатний доступ до Scopus та WoS у 2026р - Міносвіти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА