Інтерфакс-Україна
20:27 18.07.2020

Під Києвом у суботу ввечері сталася ДТП за участю "швидкої допомоги", постраждали три людини

1 хв читати
Під Києвом у суботу ввечері сталася ДТП за участю "швидкої допомоги", постраждали три людини

На варшавській трасі в Київській області в суботу ввечері сталася ДТП за участю машини "швидкої допомоги", постраждали три людини, повідомила прес-служба обласної патрульної поліції в Facebook.

"Сьогодні близько 17:00 патрульні отримали виклик про ДТП з травмованими в м.Буча. Інспектори побачили понівечені два транспортних засоби: Volkswagen Tiguan і Peugeot Boxer. У результаті зіткнення троє людей отримали травми і були госпіталізовані в лікарню", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що патрульні гарантували безпеку дорожнього руху на місці події.

"Механізм і всі деталі цієї дорожньо-транспортної пригоди будуть надалі з'ясовуватимуть слідчі", - додали в поліції.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко: Державні замовники зброї отримали право укладати контракти на закупівлю товарів, робіт і послуг на весь виробничий цикл

Зеленський скоординував позиції з Рютте перед зустріччю з Трампом

Зеленський виловив вдячність Канаді за "розуміння необхідності спільної роботи" заради безпеки

Міністр оборони повідомив про створення банківського консорціуму для кредитування підприємств ОПК на 21,5 млрд грн

Україна не планує продавати стратегічні об’єкти, критично важливі для продовольчої безпеки - Соболев

Фонд підтримки енергетики акумулював понад EUR1,5 млрд грантів партнерів на відновлення енергосистеми

Навроцький обговорив з Трампом російсько-українську війну та узгодження мирного плану

Зеленський: зараз ми в Україні готуємось до зустрічей та перемовин у США, і на сьогодні наші команди досягли значного прогресу

Ексглава "Укрнафти" Ткачук очолив "Укргазвидобування"

Генпрокурор: на Дніпропетровщині викрито мережу фальшивих реабілітаційних центрів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА