14:46 18.07.2020

Поліція здійснила 17 обшуків у справі про розкрадання бюджетних коштів на будівництві Подільського мосту

2 хв читати
Поліція здійснила 17 обшуків у справі про розкрадання бюджетних коштів на будівництві Подільського мосту

 Поліція здійснила низку обшуків у фігурантів справи про розкрадання бюджетних коштів під час будівництва Подільського мосту в Києві на суму понад 80 млн грн, повідомляє прес-служба Національної поліції України.

"Слідчі Головного слідчого управління Нацполіції розпочали досудове розслідування в травні 2019 року на підставі повідомлення Державної аудиторської служби України. Встановлено, що службові особи розпорядника бюджетних коштів, генпідрядника та ще двох підприємств налагодили схему розкрадання бюджетних коштів шляхом завищення обсягів та вартості робіт під час будівництва столичного Подільського мосту", - йдеться в повідомленні.

Як встановили поліцейські, протягом 2019-2020 років фігуранти справи уклали договори з шістьма фірмами на загальну вартість понад 4 млрд грн. Кошти було переведено субпідрядним організаціям.

Водночас жодні роботи не проводилися, а частину коштів було виведено в тіньовий обіг.

Увечері в п'ятницю, 17 липня, у ймовірного організатора та виконавців схеми розкрадання бюджетних коштів здійснили 17 санкціонованих обшуків. Правоохоронці виявили та вилучили документи, чорнові записи та інші носії з інформацією, яка може підтверджувати причетність до вчинення злочину. Речові докази будуть направлені на проведення відповідних експертиз.

Слідчі інкримінують фігурантам ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України. Їм загрожує до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю терміном до трьох років та з конфіскацією майна.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 126 ворожих атак - Генштаб

РФ почала поширювати серед повстанців у Сирії сепаратистські методички про "захист російського населення" - джерела в ГУР

Очільник Київської МВА вимагає звільнити міських чиновників-фігурантів розслідування земельної корупції

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА