Інтерфакс-Україна
13:42 26.06.2020

Російські найманці на Донбасі чотири рази порушили режим тиші

1 хв читати
Російські найманці на Донбасі чотири рази порушили режим тиші

Російські найманці у зоні проведення Операції об'єднаних сил на Донбасі з початку цієї доби чотири рази порушили режим припинення вогню, повідомляє Міністерство оборони України.

Всі чотири обстріли були зафіксовані на луганському напрямку. У районі Кримського вогонь відкривали тричі - із застосуванням артилерійських систем калібру 122 мм, мінометів калібру 120 мм, станкових протитанкових гранатометів і стрілецької зброї.

У районі Шумів найманці вели вогонь із автоматичних станкових гранатометів і стрілецької зброї.

Підрозділи ОС відкривали вогонь у відповідь.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ексзаступник начальника Ізюмської МВА отримав другу підозру щодо розкрадання коштів, виділених на "єВідновлення"

Каллас: Ми маємо бути готови до різних сценаріїв з боку США

Людина загинула через атаку російського БпЛА у Херсоні

Зеленський та Пармелін обговорили можливість додаткового внеску Швейцарії до Фонду енергетичної підтримки України

Оновлена Комісія з міжнародної торгівлі планує перше засідання 26 січня

До дев'яти зросла кількість поранених через російський удар по Запоріжжю – ОВА

Новообраний президент Швейцарії запевнив, що його країна продовжить "активно підтримувати зусилля з відновлення та мирний процес" в Україні

Одна людина загинула, ще семеро поранені через російський удар по Запоріжжю – ДСНС

Оперативний резерв росіян зазнав відчутних втрат у Покровську і Мирнограді - Сирський

Прем’єр-міністр Ірландії говорить про важливість запобігти ескалації у відносинах США та Європи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА