07:36 26.06.2020

Правоохоронці викрили схему привласнення державних коштів через фіктивні послуги з утилізації небезпечних відходів

1 хв читати
Правоохоронці викрили схему привласнення державних коштів через фіктивні послуги з утилізації небезпечних відходів

Правоохоронці викрили схему привласнення державних коштів через фіктивні послуги з утилізації небезпечних відходів, повідомляє прес-служба Офісу Генерального прокурора України.

"За даними слідства, учасники схеми з використанням підконтрольних підприємств з 2017 року здійснювали фіктивну фінансово-господарську діяльність з утилізації небезпечних відходів за державні кошти, не маючи відповідних потужностей, персоналу, транспорту та інших умов. Небезпечні відходи у великій кількості утилізували незаконним способом шляхом скидання без переробки, що завдало непоправної шкоди довкіллю України. Крім того, низка підприємств здійснювали видалення небезпечних медичних відходів лікувальних установ, зокрема, пов'язаних з СОVID-19", - йдеться в повідомленні, на офіційному сайті Офісу генпрокурора в четвер.

Правоохоронці провели обшуки в Києві та Одесі в офісних і виробничих приміщеннях, приміщеннях учасників злочинної схеми. Вилучено документи фіктивної фінансово-господарської діяльності залучених підприємств, друку, кліше директорів, комп'ютерну техніку, мобільні телефони, банківські картки, грошові кошти.

"Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, вживаються заходи для накладення арештів на вилучене майно, блокування рахунків і встановлення збитків державі та довкіллю", - підсумували в Офісі генпрокурора.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА