08:39 08.06.2020

Китай не відповідає на пропозиції Австралії обговорити пом'якшення напруженості в відносинах

1 хв читати
Китай не відповідає на пропозиції Австралії обговорити пом'якшення напруженості в відносинах

Міністр торгівлі Австралії Саймон Бірмінгем, який вже кілька тижнів пропонує КНР провести зі своїм китайським колегою переговори з питань торговельних суперечок, заявив, що Пекін ігнорує прохання Канберри.

"На жаль, наші прохання щодо проведення переговорів досі були зустрінуті негативно. Це мене розчаровує", - сказав Бірмінгем в ефірі радіо ABC у понеділок.

Напруженість у відносинах між двома країнами виникла в результаті того, що Канберра підтримала Вашингтон і закликала провести міжнародне розслідування походження коронавірусу, звинувативши Китай в його розповсюдженні.

Водночас Австралія наполягає на тому, що заклик до незалежного розслідування політично немотивований, не був націлений на Пекін.

Китай звинуватив Австралію в "дріб'язкових витівках", а посол КНР в країні попередив, що китайські споживачі можуть бойкотувати австралійські продукти, повідомляють західні ЗМІ.

Китай призупинив імпорт яловичини з чотирьох найбільших м'ясопереробних підприємств Австралії і підвищив тарифи на імпорт ячменю. Обидві сторони, однак, стверджують, що ці кроки не пов'язані з їх розбіжностями через пандемію коронавірусу.

 

 

ОСТАННЄ

Сирський: Наразі загрози оточення наших підрозділів в Курській області немає

З початку доби активніше всього росіяни атакують на торецькому напрямку– Генштаб ЗСУ

Наступний саміт щодо України відбудеться у Великій Британії у суботу - ЗМІ

Відключення опалення в Києві залежатиме від температурних показників – КМДА

У Львівській області повідомлено про підозру учасникам групи, які виготовляли фальшиві документи для військовозобов’язаних – прокуратура

Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента

Порошенко передав військовим ще два комплекси "Ай-Петрі"

"Метінвест Політехніка" розпочинає співпрацю з італійською Danieli для розвитку "зелених" технологій у металургії

З початку березня евакуйовано 95 донеччан до більш безпечних регіонів України - обладміністрація

В разі потреби ЄС готовий підтримати Україну за допомогою супутникових можливостей GOVSATCOM

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА