08:25 06.06.2020

Інвестори в ВДЕ змушені будуть подати до суду на "ГарПок" через невиплату з "зеленого" тарифу

1 хв читати
Інвестори в ВДЕ змушені будуть подати до суду на "ГарПок" через невиплату з "зеленого" тарифу

Інвестори в поновлювані джерела енергії будуть зобов'язані подати в суд на ДП "Гарантований покупець" через невиплату за вироблену ними електроенергію, заявив засновник компанії Vindkraft Ukraine Карл Стурен.

"У найближчому майбутньому власники об'єктів ВДЕ зобов'язані будуть подати в суд на "ГарПок". Уже зараз через тривалі затримки виплат, багатьом компаніям немає чим платити відсотки по кредитах, зарплати. Платимо тільки податки, і то вже не довго зможемо це робити. Якщо ми не будемо подавати в суд, то з нас насамперед запитають кредитори", - зазначив Стурен на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в п'ятницю.

Водночас, за його словами, розраховувати на позитивний результат цих позовів та отримання грошей складно.

"ГарПок - пустушка, нічого не дасть арешт його рахунків. Для розрахунків, швидше за все, потрібно буде створювати третю компанію. Це займе багато часу і призведе до патової ситуації", - роз'яснив Стурен, додавши, що, "можливо, це і є план ворогів зеленої генерації".

Як повідомлялося, заборгованість "ГарПок" перед ВДЕ, за словами т.в.о. міністра енергетики Ольги Буславець, становить 14 млрд грн. Згідно з інформацією на сайті "ГарПок", рівень його розрахунків з галуззю за березень склав 11%, квітень - 5%, травень - 7%.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА