Інтерфакс-Україна
10:00 22.05.2020

На Київщині поки що не пом'якшуватимуть обмежувальних заходів

1 хв читати
На Київщині поки що не пом'якшуватимуть обмежувальних заходів

У Київській області з п'ятниці, 22 травня, не буде пом'якшення обмежувальних заходів у зв'язку з протиепідемічною ситуацією, повідомляє прес-служба обласної державної адміністрації.

Як повідомляє прес-служба ОДА, сьогодні в Київській області такі показники: інцидентність (загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні сім днів на 100 тис. населення) - 13,9 осіб (потрібно менше ніж 12); завантаженість ліжок - 8,9% (потрібно менше ніж 50%); середня кількість ПЛР-тестування -19,2 на 100 тис. населення (потрібно більш як 12 на 100 тис.).

"Через те, що один із необхідних чинників (а саме – інцидентність) перевищує встановлений показник, регіональна комісія з ТЕБ та НС не має права прийняти рішення щодо послаблення протиепідемічних заходів", - ідеться в повідомленні ОДА на сторінці у Facebook у п'ятницю вранці.

Водночас в облдержадміністрації додали, що в разі поліпшення протиепідемічної ситуації рішення про ослаблення карантину буде ухвалено негайно.

Як повідомлялося, станом на ранок п'ятниці, 22 травня, в Україні зафіксовано 442 нових випадки захворювання на коронавірусну хворобу COVID-19 за минулу добу, дев'ятеро осіб з раніше хворих померли, 358 одужали, тоді як днем раніше повідомлялося про 476 нових випадків захворювання на COVID -19 за попередню добу, 20 травня - про 354 нових хворих, а 19 травня - про 260.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Карні заявив у Давосі про необхідність кооперації середніх держав у захисті правил і цінностей від сваволі наддержав

Львівська ОВА оприлюднила результати перевірки за фактом знеструмлення транспорту й лікарень у Львові 7 січня

Трамп анонсував розробку плану щодо власності на Гренландію, який втішить НАТО

У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки

Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну

Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб

Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка

Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України

Угода про процвітання узгоджена на технічному рівні – віцепрем’єр

Кількість знищених посилок та вантажів внаслідок удару по терміналу "Нової пошти" на Харківщині 13 січня сягнула 3 тис., а сума збитків - близько 9,5 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА