Інтерфакс-Україна
12:35 17.05.2020

Буде вітряно та дощитиме в Україні на початку тижня

2 хв читати
Буде вітряно та дощитиме в Україні на початку тижня

Найближчої доби, 18 травня, внаслідок переміщення атмосферних фронтів на більшій частині території України очікуються короткочасні дощі та поривчастий вітер, повідомляє в неділю Укргідрометцентр.

У понеділок вночі в Україні, крім заходу, Вінницької та Одеської областей, вдень у північних, Харківській та Луганській областях короткочасні дощі, грози.

Вітер переважно північно-західний, 7-12 м/с, вдень в Україні, крім Закарпаття, Півдня та Південного Сходу країни пориви 15-20 м/с.

Температура вночі 4-9° тепла, на півдні та сході до 13°, вдень 14-19°, у південній частині та Закарпатті 18-23°; у Карпатах вночі 1-3° тепла, на поверхні ґрунту заморозки 0-3°, вдень 7-11° тепла.

У Києві вночі та в другій половині дня місцями буде невеликий дощ; вдень пориви вітру 15-20 м/с; температура вночі 7-9°, вдень 16-18°.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії в Києві 18 травня найвища температура вдень була 32,1 в 1909 р., найнижча вночі 3,0 в 1941 р.

19 травня в Україні без опадів, лише в північній частині вдень невеликий короткочасний дощ, місцями гроза. Вітер переважно західний, 7-12 м/с.

Температура вночі 3-8° тепла, у південній частині 7-12°; вдень у північній частині 14-19°, на решті територій 17-22°, у південно-західній частині до 25°.

У Києві 19 травня вночі без опадів, вдень невеликий короткочасний дощ, місцями гроза. Вітер переважно західний, 7-12 м/с. Температура вночі 6-8°, вдень 16-18°.

17 травня о 9 годині температура води в Чорному та Азовському морях була 14-19°, у Дніпрі біля Києва 14°.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп запросив на "Раду миру" щодо Гази 49 країн, зокрема Україну — ЗМІ

Наукові установи, які не здобули високої атестаційної групи, автоматично не припиняють своєї діяльності - Міносвіти

Сибіга проінформував Каллас про нагальні потреби України

Свириденко: Ситуація з енергетикою залишається складною у Києві, Харківській, Сумській та Чернігівській областях

Частина ракет, якими РФ атакувала вночі Україну, вже цьогорічні – Зеленський

Офіс генпрокурора щодо заяв про тиск на органи місцевого самоврядування: Найгучніше про це говорять, коли є розкрадання

Від початку війни до служби розшуку УЧХ звернулись майже 185 тисяч громадян

Помер засновник бренду "Наш Формат" Кириченко

Водопостачання почало повертатися в деякі лівобережні райони столиці

Нацполіція проводить слідчі дії у справі розкрадання держкоштів, один із обшуків - у приміщенні Дніпровської міськради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА