Інтерфакс-Україна
07:58 17.05.2020

Фонд Порошенка передав до лікарень Закарпатської області вісім відремонтованих апаратів ШВЛ

1 хв читати
Фонд Порошенка передав до лікарень Закарпатської області вісім відремонтованих апаратів ШВЛ

Фонд Порошенка передав відремонтовані вісім апаратів ШВЛ у районні лікарні Закарпатської області, повідомила прес-служба партії "Європейська солідарність".

"У всій країні ми працюємо з лікарнями, намагаючись максимально в міру наших можливостей забезпечити їх необхідним. У лікарні Закарпаття, як і в інші області, ми поставили захисні костюми та інші засоби індивідуального захисту для того, щоб лікарі могли нас з вами лікувати і не переживати за своє здоров'я. Окремим напрямом нашої діяльності є робота з аналізу, чи всі апарати ШВЛ, які сьогодні є в лікарнях, працюють. Виявили на Закарпатті вісім непрацюючих апаратів, відремонтували їх за рахунок Фонду Порошенка і вже передали в лікарні", - повідомила народний депутат з фракції "Євросолідарності", голова комітету з питань інтеграції України з Євросоюзом Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Разом із тим, директор Іршавської районної лікарні Сергій Караслай додав, що в період пандемії кожен апарат вкрай важливий, але закупити нове обладнання практично неможливо.

"З районного бюджету обіцяють не раніше червня-липня купити апарат ШВЛ. Ремонт цього апарату нам зараз дуже допоможе. Тому що ми не знаємо, якою буде ситуація з вірусом. Так що, замість того щоб чекати на червень-липень, ми маємо відремонтований апарат, який ми одразу веземо в реанімаційне відділення на робоче місце", - сказав директор.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Білецький анонсував створення Ветеранського корпусу для всіх підрозділів Сил оборони

Щонайменше 8 людей поранені внаслідок нічної атаки в Україні

Знеструмлені 10 населених пунктів у Запорізькій області внаслідок атаки РФ

Погода найближчими днями в Україні не зміниться, лише на заході в понеділок невеликий дощ, на півдні - туман

Фотовиставка відкрилася на станції метро "Золоті ворота" в Києві з нагоди Дня ЗСУ

Сирський у День ЗСУ: Не маємо права повторити помилки сторічної давнини, мусимо вистояти і обов’язково вистоїмо

Головною ціллю ударів РФ вночі була енергетика – Зеленський

Нацполіція зареєструвала 239 воєнних злочинів РФ за добу, розшукано 29 і повернуто 16 дітей

ППО відбила вночі одну з наймасованіших атак РФ, знешкодивши 615 з 704 ракет і дронів, є влучання на 29 локаціях

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА