Інтерфакс-Україна
20:35 13.04.2011

Азаров відбув із візитом до Китаю на "східний Давос"

2 хв читати
Азаров відбув із візитом до Китаю на "східний Давос"

Прем'єр-міністр України Микола Азаров у середу ввечері відбув з візитом до Китайської Народної Республіки, де візьме участь у 10-му Боаоському форумі.

Прибуття прем'єра до міжнародного аеропорту міста Санья заплановано в четвер до полудня за місцевим часом.

У цей день М. Азаров зустрінеться з головою КНР Ху Цзіньтао, прем'єр-міністром Республіки Корея Хванг-Сік Кімом, президентом Бразилії Ділма Роуссеффом. Також у четвер М. Азаров на чолі українською делегацією візьме участь у 10-му Боаоському форумі, який називають "східним Давосом»".

У п'ятницю прем'єр зустрінеться зі старшим міністром Республіки Сінгапур Го Чок Тонгом, і дасть інтерв'ю китайському телеканалу CCTV2.

На суботу заплановано два інтерв'ю українського прем'єра одному китайському виданню і інформагентству Bloomberg. Того ж дня М. Азаров вилетить з Саньї до Шанхая.

У неділю він зустрінеться з мером Шанхая Хань Чженом, відвідає науково-дослідний і конструкторський центр компанії Huawei Technologies, телевежу "Перлина сходу" і музей історії Шанхая, прогуляється старим містом і вилетить до Пекіна.

У понеділок М. Азаров ознайомиться з експозицією Національного музею Китаю, палацом Гугун, відвідає Будинок всекитайських зборів народних представників, зустрінеться з керівництвом Комуністичної партії Китаю і підпише угоду про співпрацю КПК з Партією регіонів. Прем'єр відвідає площу Тяньаньмень і мавзолей Мао Цзедуна, а також зустрінеться з прем'єром Китаю Вень Цзябао і керівництвом столиці, після чого вилетить до Києва.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль: зміцнення оборонпрому України посилює безпеку Європи

Кошта і Ляєн підтвердили Зеленському непохитну підтримку на тлі мирних перемовин

Мінкульт засудив побиття артистів ансамблю "Гуцулія" на Львівщині

Трамп розкритикував обсяги фіндопомоги, наданої Україні адміністрацією Байдена, та заявив, що прагне припинення людських жертв

У Тернополі вже 38 жертв російської атаки 19 листопада, з них 8 дітей - поліція

На фронті більше 130 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський повідомив Рютте, Кошту та фон дер Ляєн про результати перемовин зі США

Глави МЗС України та Бельгії обговорили військову допомогу Україні, зокрема заплановану передачу F-16

Трамп: Європа має бути дуже обережною, оскільки рухається в поганому напрямку

Сибіга заявив про важливість європейської й трансатлантичної єдності заради тривалого миру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА