Інтерфакс-Україна
21:25 08.05.2020

Венедіктова повідомила в НАЗК про можливий конфлікт інтересів у справі про недекларування майна

1 хв читати
Венедіктова повідомила в НАЗК про можливий конфлікт інтересів у справі про недекларування майна

Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова повідомила в Національне агентство з попередження корупції (НАЗК) про можливий конфлікт інтересів у справі про внесення нею недостовірних даних у декларацію, яку почало Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) за заявою активіста Сергія Стерненка.

"Заявник у справі - особа, яка фігурує в одному з проваджень Офісу генпрокурора. Саме тому, щоб уникнути маніпуляцій стосовно цього факту, я повідомила НАЗК про потенційний конфлікт інтересів і постановила про відвід від виконання повноважень керівника органу прокуратури і генерального прокурора в цьому провадженні", - повідомила вона в зверненні, оприлюдненому прес-службою Офісу генпрокурора.

Венедіктова також наголосила, що "поважає правоохоронні органи" і "не має сумнівів в їх професійності".

"Генеральний прокурор нічим не відрізняється від інших українців. Однак має проявляти високий рівень відповідальності. Тому мої дії були і є виключно в рамках закону", - підкреслила генпрокурор.

Як повідомлялося, Стерненко подав заяву про недекларування Венедіктовою майна. Йшлося про годинник вартістю близько EUR10 тис., а також про членство в громадській організації з ознаками прибутковості. 29 квітня Вищий антикорупційний суд (ВАКС) зобов'язав НАБУ відкрити справу за заявою.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрзалізниця" перевела всі потяги в Дніпропетровській та Запорізькій області на резервну теплотягу

На Дніпропетровщині закликали запасатися водою, а в Запоріжжі очікують відновлення водопостачання

На Дніпропетровщині застосували аварійні відключення е/е через ворожу атаку

Ворожі БпЛА вдарили по Запоріжжю, в місті перебої зі світлом та водопостачанням

Пік негоди 8-9 січня: служби Київщини у стані підвищеної готовності

Рух на трасі Київ-Чоп зі сторони Рівного ускладнений через ДТП - поліція

Верховний суд Швеції поставив крапку в справі пов’язаних із Коломойським компаній проти "Укрнафти" на $6 млрд

Кабмін доручив відомствам підготуватися до значного погіршення погоди через циклон

Україна відреагувала на звернення щодо полоненого громадянина Гани та запросила главу МЗС країни до Києва

ЦВК напрацювала пропозиції щодо законодавчого врегулювання повоєнних виборів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА