Інтерфакс-Україна
07:38 05.05.2020

Постраждалим від домашнього насильства, продовжують надавати психологічну допомогу, незважаючи на коронавірус

1 хв читати
Постраждалим від домашнього насильства, продовжують надавати психологічну допомогу, незважаючи на коронавірус

Незважаючи на пандемію коронавірусу, особам, які постраждали від домашнього насильства, продовжують надавати кваліфіковану психологічну допомогу, повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики.

"В умовах пандемії коронавірусної інфекції COVID-19 Центри соціальних служб сім'ї, дітей та молоді продовжують працювати і допомагати особам, постраждалим від домашнього насильства", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, під час телефонних або онлайн звернень працівники центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (психологи і соціальні працівники) надають такі види консультацій, як психологічні (кризові, планові, що підтримують, профілактичні)

інформаційні (за наявними послугами, перенаправлення тощо), з питань соціального супроводу.

"Важливо знати! Центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді здійснюють направлення повнолітніх потерпілих в притулки для осіб, постраждалих від домашнього насильства та / або насильства за ознакою статі", - йдеться в повідомленні.

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді - є спеціальним закладом, що надає соціальні послуги сім'ям, дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.

Зазначається, що в установи соціальної сфери для отримання психологічної допомоги можуть звертатися особи, які постраждали від домашнього насильства або стали його свідками.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

21 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Ворог просунувся поблизу Дронівки, Різниківки, Новоекономічного і Гуляйполя

Двоє індійських студентів загинули на фронті в Україні після примусової мобілізації з боку РФ - ЗМІ

Економіка РФ зіштовхнулася з труднощами, але Путін навряд чи змінить курс щодо війни в Україні — ЗМІ

Директор нацрозвідки США спростувала твердження про плани РФ щодо завоювання Європи та всієї України

Міжнародні делегації у складі США, Єгипту, Катару і Туреччини обговорили другий етап припинення вогню в Газі

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Путін робив ставку на Віткоффа як ключового переговорника з адміністрацією Трампа - ЗМІ

Берегова охорона США захопила нафтовий танкер в міжнародних водах біля узбережжя Венесуели - ЗМІ

Евакуація мирних жителів триває у прикордонних громадах Сумщини - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА