Інтерфакс-Україна
20:13 28.04.2020

Греція з наступного тижня почне виходити з карантину

1 хв читати
Греція з наступного тижня почне виходити з карантину

Прем'єр-міністр Греції Кіріакос Міцотакіс у вівторок оприлюднив план з поступового зняття введених через пандемію COVID-19 обмежень.

У телевізійному зверненні до народу Міцотакіс заявив, що, оскільки вжиті країною заходи з боротьби з COVID-19 "виправдалися", перший етап зняття обмежень розпочнеться 4 травня і триватиме до середини червня.

Так, з наступного тижня в країні відкриються невеликі магазини і салони краси. Крім того, будуть зняті обмеження на пересування в межах провінцій (адміністративних районів) країни.

Більше цього, для індивідуального відвідування при дотриманні заходів соціального дистанціювання будуть відкриті церкви. Церковні служби при цьому не відновляться.

Пізніше в травні почнуть відкриватися школи.

У червні відновлять роботу дитячі сади і початкові школи, а також торгові центри, ресторани і готелі.

Прем'єр зазначив, що група експертів буде щодоби відстежувати ситуацію з коронавірусом на тлі повернення країни до нормального життя.

Міцотакіс також висловив подяку жителям країни за дотримання обмежень, які допомагають країні впоратися з пандемією COVID-19.

У Греції з початку спалаху коронавірусу COVID-19 виявлено 2534 випадки зараження, 136 інфікованих померли.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Путін робив ставку на Віткоффа як ключового переговорника з адміністрацією Трампа - ЗМІ

Берегова охорона США захопила нафтовий танкер в міжнародних водах біля узбережжя Венесуели - ЗМІ

Евакуація мирних жителів триває у прикордонних громадах Сумщини - ОВА

Петиція до Кабміну про присвоєння звання "Народного артиста" посмертно солісту гурту ADAM Клименку набрала 25 тис. голосів

Видатки загального фонду держбюджету у листопаді-2025 зросли на 9,7% до листопада-2024 – Мінфін

Латвія вивчає досвід енергетичної стійкості України та передала захисникам 30 автомобілів

Одна з загиблих внаслідок авіаудару по Ізюму працювала в поліції

У масштабній ДТП на трасі М06 "Київ–Чоп" на Рівненщині постраждали троє людей - ДСНС

Ізраїль готується представити Трампу варіанти нових ударів по Ірану

Зеленський говорив з лідерами країн Коаліції охочих, щоб вони не знижували підтримку України після рішення ЄС про кредит

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА