Інтерфакс-Україна
19:44 24.04.2020

У Чорнобильській зоні триває гасіння лісових пожеж

1 хв читати
У Чорнобильській зоні триває гасіння лісових пожеж

У зоні відчуження Чорнобильської АЕС триває ліквідація лісових пожеж, повідомило Державне агентство України з управління зоною відчуження (ДАЗВ) у Facebook.

"Станом на 18:00 24 квітня у зоні відчуження та безумовного (обов'язкового) відселення підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій, яким допомагають працівники лісових пожежних станцій ДСП "Північна Пуща", продовжують локалізацію пожеж на території Луб’янського, Дитятківського, Котовського, Денисовецького, Корогодського та Паришівського лісництв. Вживають усіх можливих заходів щодо максимального пролиття окремих осередків тління трав'яного настилу, пеньків, лісової підстилки та залишків деревини з метою запобігання виникненню пожеж і недопущення нових", - йдеться в повідомленні.

У районі с. Крива Гора та смт Поліське продовжують працювати пожежні насосні станції для гасіння торфовищ.

У районі с. Красне, с. Стара Красниця і с. Товстий Ліс унаслідок сильних поривів вітру спостерігався осередок займання на ділянці, раніше пройденій вогнем. На місці працює авіація у складі двох вертольотів Мі-8 і літака АН-32П.

Загрози об'єкту "Укриття", сховищу радіоактивних відходів та іншим критичним об'єктам зони відчуження немає. Радіаційна ситуація під контролем.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

До українських вишів у 2025р. зараховано 5,5 тис. іноземних студентів

Термін відновлення руху мостом на трасі М-15 "Одеса — Рені" поки не визначено — Агентство відновлення

РФ атакувала об’єкт Smart Energy на Харківщині понад 10 БПЛА

ГУР оприлюднив кадри спецоперації: Легіон "Свобода Росії" паралізував залізничну артерію окупантів на ТОТ у Запорізькій області

На трасі М-15 Одеса – Рені припинено рух вантажного транспорту

Сили оборони знищили масове скупчення броньованої техніки ворога біля Покровська – 7-й корпус ДШВ

У Держприкордонслужбі дали рекомендації щодо альтернативних шляхів до пунктів пропуску на кордоні з Молдовою

На Одещині працюють рятувальники з 12 регіонів України - очільник МВС

Прем'єрка Данії: Сьогоднішній день є хорошим прикладом того, що коли щось є необхідним, ми здатні це забезпечити

Польща завжди бере участь в перемовинах щодо підтримки України — Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА