Інтерфакс-Україна
13:07 14.04.2020

Законопроект про зміни до регламенту ВР заблокувати не можна, оскільки час на подання правок сплив - нардеп Кравчук

2 хв читати
Законопроект про зміни до регламенту ВР заблокувати не можна, оскільки час на подання правок сплив - нардеп Кравчук

Заблокувати законопроект про зміни до регламенту Верховної Ради неможливо, оскільки сплив час на подання поправок після ухвалення законопроекту в першому читанні, заявляє заступник голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук.

"Заблокувати спамом законопроект №1043 не вийде, тому що він уже пройшов перше читання, і час на подання поправок закінчився ще восени", - повідомила Кравчук у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" у вівторок.

Заступник голови фракції розповіла, що нині опитують народних депутатів, щоб знати, чи матиме підтримку цей законопроект.

"Офіційне засідання ВР ще не оголошено, наразі провадимо опитування серед наших депутатів і розмову з іншими фракціями, зокрема щоб розуміти, чи будуть голоси", - сказала Кравчук.

Як повідомлялося, законопроект №1043 про внесення змін до регламенту Верховної Ради щодо протидії зловживанням правами народних депутатів у ході законодавчої процедури було зареєстровано у ВР 28 серпня 2019 року у ухвалено в першому читанні 10 вересня минулого року.

Законопроект, зокрема, передбачає, що один депутат не зможе реєструвати відповідний проект постанови, як це передбачає регламент нині. Це буде можливо за ініціативою щонайменше 150 народних депутатів.

Крім того, законопроект пропонує закріпити в регламенті Верховної Ради, що під час розгляду проекту закону в другому читанні, щоб перейти до обговорення і підтриманих комітетом, і відхилених поправок, знадобиться процедурне рішення парламенту - 150 голосів.

Згідно з чинною процедурою один народний депутат може наполягти на розгляді поправки.

Раніше також повідомлялося, що цього тижня може відбутися ще одне позачергове пленарне засідання ВР (у понеділок парламент збирався на позачергове засідання - ІФ).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську

У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби

РФ продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, пошкоджено інфраструктуру

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА