08:04 07.04.2020

Главу МОЗ Нової Зеландії понизили в ранзі після порушення правил карантину

2 хв читати
Главу МОЗ Нової Зеландії понизили в ранзі після порушення правил карантину

Міністра охорони здоров'я Нової Зеландії Девіда Кларка понизили в ранзі після поїздки на пляж у порушення правил загальнонаціонального карантину.

"Вчора ввечері міністр охорони здоров'я повідомив мені про свою поїздку на пляж під час локдауну (карантин - ІФ) і запропонував свою відставку", - заявила прем'єр-міністр Джасінда Ардерн.

"При нормальних умовах я б звільнила міністра охорони здоров'я. Те, що він зробив, було неправильно, і немає жодних виправдань. Але зараз мій пріоритет - це наша колективна боротьба проти Covid-19. Ми не можемо допустити масових порушень у секторі охорони здоров'я або в наших заходах у відповідь. З цієї причини, і тільки з цієї причини, доктор Кларк збереже свою позицію", - додала вона.

Замість того щоб бути звільненим, він буде позбавлений ролі помічника міністра фінансів і знижений у ранзі в кабінеті міністрів, сказала Ардерн.

В окремій заяві Кларк повідомив, що відвіз свою сім'ю на пляж для прогулянки в перші вихідні введення обмежувального режиму.

"Ця поїздка була явним порушенням принципів локдауну - залишатися вдома і не їздити на великі відстані, щоб дістатися до місць відпочинку", - сказав він.

"У той час, коли ми просимо новозеландців принести історичні жертви, я підвів команду. Я був ідіотом, і я розумію, чому люди будуть сердитися на мене", - додав Кларк.

За останніми даними, в країні зареєстровано 1 тис. 160 випадків зараження Covid-19, одна людина померла.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА