Інтерфакс-Україна
13:48 11.10.2025

Міністерка ОАЕ з питань міжнародного співробітництва відзначена орденом княгині Ольги І ступеня

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський вручив у Києві державній міністерці Обʼєднаних Арабських Еміратів Рім Аль Хашимі орден княгині Ольги І ступеня за значний особистий внесок у допомогу Україні.

"Україна вдячна кожній країні, всім, хто реально підтримує наших людей. Обʼєднані Арабські Емірати не раз ставали посередниками, щоби повертати українців з російської неволі. Ми також цінуємо вагомі гуманітарні ініціативи, підтримку українських дітей і сімей, двосторонню співпрацю", - написав Зеленський у телеграм у суботу.

Він також додав, що Україна розраховує на активну подальшу співпрацю.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Харкові постраждала жінка внаслідок удару БпЛА по центру міста

"Нова пошта" має 2 тис. вакансій та сподівається пришвидшити їх закриття із запуском системи "Обрій"

Жінка загинула, ще чотири особи постраждали внаслідок удару fpv-дрона по цивільній автівці у прикордонні Харківщини

До Глобальної коаліції українських студій приєдналися п'ять естонських університетів

Бригада "Хижак" повідомила про знищення ворожого НРК-РСЗВ корейського виробництва

Удар безпілотника спровокував пожежу в центрі Харкова

Українські військові з початку року здійснили понад 50 тис. місій із застосуванням НРК – Федоров

Поліція затримала двох іноземців, які знаходились у міжнародному розшуку за підозрами у вбивствах

Українська філологиня Матійчук отримала від президента Німеччини хрест "За заслуги"

Норвегія спрямує на розробку й закупівлю морських дронів для України понад 1 млрд крон

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА