Інтерфакс-Україна
10:54 06.04.2020

На Донеччині від коронавірусу помер 84-річний житель Дружківки

1 хв читати
На Донеччині від коронавірусу помер 84-річний житель Дружківки

У Донецькій області перший летальний випадок від коронавірусу зафіксовано у 84-річного жителя м. Дружківки, повідомив голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко.

"На Донеччині - перший летальний випадок від коронавірусу. У Дружківці помер 84-річний чоловік, у якого наявність Covid-19 була підтверджена лабораторно", - написав Кириленко на сторінці у Facebook.

Він зазначив, що наразі триває робота з виявлення кола його контактних осіб.

Як повідомлялося, за інформацією МОЗ України, станом на 9:00 6 квітня в Донецькій області підтверджено дев’ять випадків (один летальний) захворювання на коронавірус.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Громади і регіони виділили 47 млрд грн на підтримку Сил оборони - заступник керівника ОП

Сили оборони відбили з початку доби майже 200 ворожі атаки ще на 10 напрямках - Генштаб

Ворог знову атакував Одесу ударними дронами, пошкоджено припортову інфраструктуру та цивільне судно

Ворог за добу втратив 174 особи на покровському напрямку - Генштаб

Активність БПЛА ускладнює відновлення залізничної інфраструктури поблизу Коростеня - "Укрзалізниця"

"Довженко-Центр" отримає додаткове фінансування у 2025р

Навроцький на зустрічі з українською делегацією не використовував слів про "бандерівців" і "український націоналізм" - голова УІНП Алфьоров

"Громадське" вважає заяву СБУ щодо очільника СБУ в Одеській області спробою дискредитації журналістського розслідування

Зеленський попросив депутатів і уряд підготувати пропозиції по визначенню нових підходів до святкових днів

Зеленський очікує завтра зранку доповідь від Умєрова та Гнатова щодо підготовлених документів з представниками Трампа

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА