Інтерфакс-Україна
13:27 17.03.2020

У Києві грабіжники відібрали в підприємців 100 тисяч медичних масок

1 хв читати
У Києві грабіжники відібрали в підприємців 100 тисяч медичних масок

Правоохоронці в Києві затримали групу зловмисників, які, погрожуючи зброєю, забрали в підприємців 100 тис. медичних масок, повідомляє прокуратура столиці.

За інформацією прес-служби прокуратури, слідчі й оперативники Святошинського райуправління встановили та затримали групу осіб, які 13 березня вчинили збройний напад на підприємців і заволоділи медичними масками в кількості 100 тисяч штук.

"За словами потерпілих, зазначені засоби індивідуального захисту на суму близько 1 млн грн вони придбали в різних місцях протягом кількох тижнів і через знайомих вирішили їх реалізувати. Під час зустрічі з покупцями та перевантаження товару в їхнє авто на місце події під'їхав автомобіль, з якого вибігла група чоловіків у спецодязі з предметами, схожими на пістолети", - йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури.

У прокуратурі уточнили, що зловмисники назвалися співробітниками СБУ і, погрожуючи зброєю, змусили підприємців лягти на землю, завантажили товар і без будь-яких пояснень роз'їхалися в різних напрямках.

"Правоохоронцям вдалося встановити трьох осіб, причетних до злочину, і затримати їх. Ними є жителі Києва та Київської області віком від 26 до 42 років, які не мають стосунку до правоохоронних органів і скоїли злочин з метою заволодіння дефіцитними медичними масками для їх подальшого перепродажу", - йдеться в повідомленні.

Наразі вирішується питання про повідомлення підозри затриманим і обрання їм запобіжного заходу.

ОСТАННЄ

Рютте відкинув припущення, що США залишать Україну без підтримки, а Європу – без оборони - ЗМІ

Віткофф дав позитивну оцінку переговорам з російським посланцем Дмитрієвим

Віткофф дав позитивну оцінку переговорам з російським посланцем Дмитрієвим

Сенатор Грем закликав Трампа конфіскувати танкери з підсанкційною російською нафтою

Ворог окупував Званівку та просунувся у кількох населених пунктах на Слов'янському напрямку - DeepState

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Україна залишається повністю відданою досягненню миру - заява делегацій США та України

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА