Інтерфакс-Україна
15:11 05.03.2020

Іноземцями після обсервації в Нових Санжарах опікуватиметься МЗС України

1 хв читати
Іноземцями після обсервації в Нових Санжарах опікуватиметься МЗС України

Сьогодні в Нових Санжарах завершився термін обсервації людей, яких евакуювали з Уханя (Китай), далі іноземних громадян бере на поруки Міністерство закордонних справ України, заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Як повідомляє прес-служба МВС з посиланням на слова Авакова, за кожним з евакуйованих закріплено транспорт. Зазначається, що іноземні громадяни виїжджають із Нових Санжар двома автобусами, їх бере на поруки Міністерство закордонних справ.

"Усіх евакуйованих українців доставлять додому вже найближчим часом, на них уже чекає транспорт. Щодо іноземців, ними займатиметься Міністерство закордонних справ, посольства та консульства. Дехто летить додому вже сьогодні", - зазначив Аваков.

Так, серед евакуйованих - громадяни з Норвегії, Ізраїлю, Білорусі, Іспанії, Чорногорії, Аргентини, Домініканської Республіки, Еквадору, Коста-Рики, Панами та інших країн (загалом 27 осіб).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили впродовж доби 1240 військовослужбовців - Генштаб

5 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

Переговори української делегації в США продовжаться і Україна готова до будь-якого розвитку подій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА