Інтерфакс-Україна
21:14 17.02.2020

У Харківській області діти провалилися під лід, двоє загинули, третього госпіталізовано

1 хв читати
У Харківській області діти провалилися під лід, двоє загинули, третього госпіталізовано

У понеділок увечері в смт Лозова Харківської області під лід провалилися 3 дітей (2007 р.н.), двоє із них загинули.

"Бійці підрозділу ДСНС дістали зі ставка тіла двох загиблих дітей. До робіт від ДСНС залучалося 7 рятівників особового складу та 2 одиниці техніки", - повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Зазначається, що третю дитину врятували місцеві жителі. У неї переохолодження, її госпіталізували в стані середньої тяжкості.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Румунії відкриють другий за величиною логістичний хаб для допомоги Україні - ЗМІ

Сибіга доручив дипломатам оперативно і принципово реагувати на випадки ганебного ставлення до українців

УІНП висловив підтримку художнику Івану Марчуку: привласнення його творів є посяганням на національну культурну спадщину

У с.Грабовське на Сумщині тривають бої, у Рясному росіян немає - Угруповання Об'єднаних сил

Можлива розмова Макрона і Путіна буде повністю прозора для Зеленського і європейців – Єлисейський палац

Укргідрометцентр попередив про туман в більшості західних, центральних та південних областей 22 грудня

В Україні найближчі два дні вдень плюсова температура повітря, переважно без опадів

Перетин росіянами державного кордону на Сумщині біля с.Грабовське виглядає як локального штибу провокація - Трегубов

УЧХ у 2025 році забезпечив реабілітацію понад 40 ветеранських родин

Зеленський поговорив з премʼром Норвегії: є спільне відчуття про необхідність консультації в ширшому колі європейських партнерів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА