Інтерфакс-Україна
14:06 14.02.2020

Нацполіція затримала двох підозрюваних у вбивстві пластичного хірурга в Києві

2 хв читати
Нацполіція затримала двох підозрюваних у вбивстві пластичного хірурга в Києві

Співробітники ГУ Нацполіції України в м. Києві у п'ятницю затримали двох підозрюваних у вбивстві столичного пластичного хірурга, застреленого в центрі Києва ввечері 2 лютого. Одного з них, іноземного громадянина, затримали в аеропорту Одеси, повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" начальник столичного главку поліції Андрій Крищенко.

"Поліцейські Києва спільно з прикордонниками затримали в аеропорту Одеси підозрюваного в убивстві пластичного хірурга, скоєному в столиці 2 лютого. Він громадянин іноземної держави, після скоєння вбивства переховувався і намагався залишити територію України", - розповів у коментарі агентству Крищенко у п'ятницю.

Наразі, поінформував начальник ГУ Нацполіції України в Києві, з затриманим проводяться слідчі дії.

Пізніше прес-служба прокуратури Києва повідомила, що другого підозрюваного затримано в столиці. За даними слідства, він доставляв виконавця до місця скоєння злочину. Наразі з ним також проводяться слідчі дії.

Як повідомлялося, увечері 2 лютого відділ комунікації поліції Києва повідомив, що столичні правоохоронці розшукують невідомого, який застрелив чоловіка в центрі міста. "До чергової частини близько 18:00 надійшло повідомлення про те, що на вулиці Саксаганського невідомий декілька разів вистрілив у чоловіка і втік", - інформували в столичному главку.

Поліцейські встановили особу загиблого, це киянин 1977 року народження.

Слідчі розпочали кримінальне провадження за ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 15 років позбавлення волі.

За даними українських ЗМІ, загиблий - Андрій Сотник, працював керівником у DMK Ukraine. На сайті компанії зазначено, що Сотник - кандидат медичних наук, лікар-хірург, пластичний і естетичний хірург. На сторінці Сотника у Facebook зазначено, що він уродженець Донецька.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони з початку доби відбили 136 ворожих атак ще на 11 напрямках - Генштаб

Зеленський про переговори: ми не можемо просто так вийти з наших територій

У Техасі арештували 21-річного підозрюваного у симпатіях до ІДІЛ

Ворог за добу втратив більша ста осіб на покровському напрямку - Генштаб

Трамп погрожує Ірану новими атаками у разі відновлення ядерної програми

МЗС Литви про "напад" на резиденцію Путіна: очільник Кремля має на меті саботувати досягнення України і США у Флориді

Рішення щодо суверенітету України має приймати сам Київ – глава МЗС Канади

Україна і США під час переговорів у Мар-а-Лаго підготували пакет рішень для економічного відновлення

У Вишгороді встановили генератори для забезпечення безперебійного електропостачання житлових будинків

Росіяни контролюють близько половини Покровська - Сирський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА