Інтерфакс-Україна
09:10 08.02.2020

Трамп звільнив кількох людей, які свідчили проти нього на імпічменті

1 хв читати
Трамп звільнив кількох людей, які свідчили проти нього на імпічменті

Президент США Дональд Трамп звільнив кількох представників адміністрації, які виступили зі свідченнями проти нього в рамках процесу імпічменту, повідомляє в суботу агентство Associated Press.

Агентство наводить уривки із заяви адвоката співробітника Ради з національної безпеки Александера Віндмана, запрошеного в Білий дім, де йому було запропоновано покинути пост. Звільнено і його брат Юджина, який працював в адвокатській службі Білого дому.

Крім них, з посади знято постпреда США при ЄС Гордона Сондленда. "Сьогодні мені повідомили, що президент має намір негайно відкликати мене з поста представника США при ЄС", - повідомив Сондленд у заяві, уривки з якої наводить АР.

Представник прес-служби Білого дому Стефані Грішем раніше на цьому тижні повідомила, що Трамп радий, що судовий розгляд щодо нього завершено, і що "комусь, ймовірно, доведеться за це заплатити".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україну атакували 40 ракет та 519 БпЛА, знешкоджено 503 цілі, є влучання 10 ракет – ПС ЗСУ

Зеленський про діалог із суспільством щодо умов миру: в кінці-кінців є референдум, є вибори

Співробітники Управління держохорони чинять спротив працівникам НАБУ

Україна посилається на правила ЄС у мирному плані, бо ми є майбутнім членом союзу – Зеленський щодо питань мови та релігії

На Дніпропетровщині зазнали поранень дві жінки через ворожі обстріли - поліція

Росія наполягатиме на участі голосуванні українців в РФ та на окупованих територіях для невизнання виборів – Зеленський за даними розвідки

Зеленський на шляху до Трампа в США зупиниться в Канаді для розмови з Карні та лідерами Європи

Прокуратура: у Києві щонайменше 27 постраждалих, серед них діти 9 та 16 років, один загиблий

УЧХ працював на ліквідації наслідків російських повітряних атак у Харкові та Умані

Злочинну групу із числа нардепів викрито на отриманні неправомірної вигоди за голосування - НАБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА