Інтерфакс-Україна
18:45 04.02.2020

Бойовики 8 разів обстріляли українські позиції на Донбасі з опівночі, втрат немає

1 хв читати
Бойовики 8 разів обстріляли українські позиції на Донбасі з опівночі, втрат немає

Незаконні збройні формування вісім разів порушили режим припинення вогню на сході України від початку поточної доби, повідомляється на сторінці Операції об'єднаних сил у соцмережі Facebook у вівторок.

"Сьогодні, 4 лютого, внаслідок ворожих обстрілів утрат серед військовослужбовців об'єднаних сил немає", - йдеться в повідомленні.

Бойовики обстрілювали українські позиції із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 120 мм і 82 мм, а також із протитанкових ракетних комплексів, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї.

Три обстріли припали на район відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід", п'ять - на район відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ". Ділянки розведення сил і засобів під обстріли не потрапили.

Як повідомлялося, за даними Міноборони, з півночі до полудня вівторка бойовики обстріляли українські позиції чотири рази. Відповідно, ще чотири обстріли сталися після полудня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський сказав, що хотів би укласти угоду – Трамп

У Москві відбувається зустріч посланців Трампа з Путіним - ЗМІ

Припинення атак на енергетичний сектор України і російські нафтобази можуть обговорити на тристоронніх переговорах в АбуДабі - ЗМІ

Кількість постраждалих внаслідок удару ворога по Камишувасі зросла до десяти - ОВА

Україна отримає новий пакет необхідної ППО – Зеленський за підсумками зустрічей в Давосі

Сили оборони відбили з початку доби 196 ворожих атак - Генштаб

Найважча ситуація з енергопостачанням в Києві, Київській та Дніпропетровській областях - Шмигаль

Стерненко став радником міністра оборони з питань підвищення використання БпЛА на фронті - Федоров

Порошенко з депутатами "Євросолідарності" передали дрони і техніку у 14 бригад

Зеленський зустрівся з представниками міжнародного бізнесу, фінансових установ та енергетичних компаній

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА