Інтерфакс-Україна
11:14 15.01.2020

Сталкерів-браконьєрів затримали в Чорнобильській зоні

1 хв читати
Сталкерів-браконьєрів затримали в Чорнобильській зоні

Під вечір вівторка прикордонники відділу "Іванків" Житомирського загону спільно зі співробітниками Нацполіції України в зоні відчуження виявили любителів незаконного полювання.

"Четверо громадян України на автомобілі поза встановленими пунктами контролю перетнули тиловий кордон зони обов'язкового відселення. Сталкери мали намір зловити дичину на відселеній території. Кожен із чоловіків мав із собою мисливську зброю та відповідний боєкомплект. На одну з рушниць були відсутні документи", - повідомляє в середу вранці прес-служба Держприкордонслужби України.

На правопорушників склали адміністративні протоколи за ст. 46-1 КУпАП "Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіаційного забруднення". Зброю та боєприпаси встановленим порядком передали іншим компетентним правоохоронним органам.

Перевірні заходи тривають.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга анонсував екстрене засідання ОБСЄ через російськи удари

Зеленський вніс до Ради подання про призначення Федорова міністром оборони

Суд продовжив арешт Шуфричу з можливістю внесення застави в 33 млн грн

Зеленський доручив СЗР надати партнерам нову інформацію щодо російського намагання розширити танкерний флот

Чотири танкери були атаковані дронами у Чорному морі – ЗМІ

Ворог просунувся на лиманському та слов'янському напрямку – DeepState

Війську передано 2,2 млн дронів різного типу за останні пів року - Шмигаль

Французькі слідчі знайшли гараж, де грабіжники ховали вкрадені з Лувру коштовності

Російського військового на позивний "Алтай", причетного до розстрілу українських військовополонених, засуджено до довічного ув'язнення

Шмигаль: у 30 разів було збільшено пряме фінансування бойових підрозділів у 2025р

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА