14:56 13.01.2020

Глави МЗС п'яти країн, чиї громадяни загинули в літаку "МАУ", обговорять у Лондоні питання притягнення до відповідальності винних в авіакатастрофі

1 хв читати
Глави МЗС п'яти країн, чиї громадяни загинули в літаку "МАУ", обговорять у Лондоні питання притягнення до відповідальності винних в авіакатастрофі

Найближчими днями в Лондоні відбудеться зустріч глав МЗС п'яти країн, чиї громадяни загинули внаслідок аварії в Ірані літака Boeing 737 "Міжнародних авіаліній України" (МАУ), повідомив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко в коментарі BBC Radio 4, передає видання "BBC News Україна".

"За два дні в Лондоні відбудеться зустріч п'ятьох міністрів закордонних справ "скорботних країн" (країн, чиї громадяни загинули в авіакатастрофі - ІФ), де ми напрацьовуватимемо, які ще кроки ми будемо вживати поодинці й разом, щоб притягнути причетних до відповідальності. Та як узагалі можна відшкодувати всі ці страждання", - сказав Пристайко в понеділок.

Також Пристайко запевнив, що Іран на найвищому рівні взяв повну відповідальність за катастрофу й пообіцяв Україні, всім країнам, які втратили своїх громадян, і всій міжнародній спільноті, що ніхто не уникне покарання.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Інформація про нібито підготовку законопроєкту щодо мобілізації з 14 років – фейк, заявив нардеп

Голови Фінмону, ДПС та в.о. голови БЕБ підписали меморандум про співпрацю

Зеленський закликав Пенсійний фонд допомагати пенсіонерам у разі виникнення питання щодо доплат

Україна готується до завтрашнього саміту ЄС в Брюсселі - Зеленський

Зеленський повідомив про підготовку домовленостей для збільшення українського виробництва зброї

В суд спрямована справа шахраїв з Харкова, які ошукали громадян Латвії майже на 11 млн грн

Єрмак та Волц домовились про зустріч переговорних команд найближчим часом

Суд визнав незаконним виділення Мархалівського лісу під військовий меморіальний цвинтар - КЕКЦ

Україна поступово повертається до переговорного процесу зі США – нардеп Клименко

Жителька Херсону дістала поранень внаслідок російського обстрілу – Офіс генпрокурора

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА