Інтерфакс-Україна
07:50 09.01.2020

Бойовики п'ять разів порушили режим припинення вогню на Донбасі, поранено трьох українських військовослужбовців

1 хв читати
Бойовики п'ять разів порушили режим припинення вогню на Донбасі, поранено трьох українських військовослужбовців

Незаконні збройні формування п'ять разів порушили режим припинення вогню на Донбасі, поранено трьох українських військовослужбовців, повідомляє прес-центр штабу операції об'єднаних сил.

"8 січня збройні формування Російської Федерації 5 разів порушили режим припинення вогню. В результаті ворожих обстрілів три військовослужбовці об'єднаних сил отримали поранення", - йдеться в повідомленні на офіційній сторінці штабу ООС в соцмережі Фейсбук у четвер уранці.

З великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї бойовики відкривали вогонь по захисниках Лебединського в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід".

Також чотири обстріли по позиціях об'єднаних сил зафіксовано в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ", а саме двічі поблизу н.п. Хутір Вольний - зі ствольної артилерії калібру 122 мм і 120-мм мінометів, неподалік с. Новоолександрівка - зі стрілецької зброї, у Новолуганського - з гранатометів різних систем і іншої стрілецької зброї.

"З початку поточної доби російські окупаційні війська вогневої активності не проявляли. Втрат з нашого боку немає", - додали в штабі.

 

 

ОСТАННЄ

Американська присутність в Гренландії може включати розміщення військових баз на її території - ЗМІ

Сили оборони звільнили Сухецьке, противник просунувся у двох населених пунктах на Донеччині та Запоріжжі

Україна та Швейцарія підписали Меморандум про взаєморозуміння на CHF30 млн для підтримки МСП

Експосланець Трампа по Україні Келлог сподівається на мир до Дня Незалежності

Літак Зеленського очікується у Швейцарії зранку у четвер – авіаресурс

"Укрзалізниця" змінює графік руху: 118 поїздів далекого сполучення курсують за оновленим розкладом з 22 січня

Українська делегація обговорила з однією з найбільших американських інвестиційних компаній BlackRock відновлення України

Гілі: Ми не повинні забувати, хто супротивник, а хто союзник. Наша місія - підтримувати Україну

Голова НАЛУ Шевчук увійшов до складу конкурсної комісії для обрання заступника керівника САП, закликає припинити маніпуляції щодо його обрання

Шмигаль: енергетики розробили низку технічних рішень, які дозволять перейти від екстрених до жорстких, але прогнозованих графіків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА