Інтерфакс-Україна
12:25 07.01.2020

Близько 35 людей загинули в тисняві на похороні Сулеймані в Ірані

1 хв читати
Близько 35 людей загинули в тисняві на похороні Сулеймані в Ірані

Близько 35 людей загинули в тисняві на похороні генерала Касема Сулеймані в Кермані на південному сході Ірану, повідомляє у вівторок іранське ТБ.

Крім того, щонайменше 48 людей дістали травм.

Раніше іранське телебачення з посиланням на служби невідкладної допомоги повідомило, що кілька людей загинули й отримали травми.

Наразі не повідомляється про кількість іранців, що вийшли на вулиці Кермана, щоб взяти участь у жалобній церемонії. Ймовірно, йдеться про тисячі людей.

Проте, за даними агентства AP, у понеділок у Тегерані попрощатися з Сулеймані прийшов понад мільйон іранців.

У п'ятницю минулого тижня стало відомо про загибель у Багдаді командувача Корпусу вартових Ісламської революції (КСІР) Касема Сулеймані та заступника командувача шиїтського ополчення Іраку Абу Махді аль-Мухандіса. Операцію з їх усунення здійснили американські військові за вказівкою президента Дональда Трампа.

Новий командувач КСІР генерал-майор Хосейн Саламі, виступаючи перед зібраними на вулицях іранцями, пообіцяв "спалити всіх, кого люблять Сполучені Штати" за вбивство Сулеймані.

До Кермана, розташованого на південному сході Ірану, останки загиблих привезли у вівторок уранці. Ще кілька жалобних церемоній уже відбулося в Ахвазі, Мешхеді, Тегерані та Кумі.

Президент США Дональд Трамп напередодні вкотре пообіцяв "серйозну відплату", якщо Тегеран розпочне атаки, щоб помститися за вбивство Сулеймані.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Херсоні померла жінка, яка постраждала від обстрілів міста 11 квітня – ОВА

Міжвідомча комісія з питань військово-промислової політики та оборонних технологій допоможе швидше запускати нові розробки – Умєров

В Одесі затримано групу співробітників ТЦК, які вимагали гроші з громадян та погрожували відправленням на передову – СБУ

Росіяни вдарили по Слов'янську з РСЗВ, постраждало 5 людей – МВА

Росіяни повторно вдарили по Богодухову, кількість постраждалих зросла до п'яти

Суд обирає запобіжний захід патрульним, підозрюваним у службовій недбалості під час теракту

На Львівщині вантажівка зіткнулася з локомотивом поїзда №64 Перемишль – Київ, без постраждалих – "Укрзалізниця"

Поліцейські затримали 37-річного чоловіка, який ходив із автоматом по житловому комплексу

Начальника Одеського облТЦК і Пересипського РТЦК усунено від виконання службових обов'язків – Сухопутні війська

На Волині викрито контрабанду автомобілів під виглядом гуманітарної допомоги для ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА