Інтерфакс-Україна
17:19 20.12.2019

У провадженні щодо вбивства Шеремета оновлено групу прокурорів - Генпрокуратура

2 хв читати

 У п'ятницю, 20 грудня, було оновлено групу прокурорів, що здійснюють процесуальне керівництво у провадженні щодо вбивства журналіста Павла Шеремета, повідомляють у прес-службі Генпрокуратури України.

"Так, процесуальний нагляд у провадженні забезпечує група прокурорів у складі шести працівників Генеральної прокуратури України. Щодо одного з прокурорів ГПУ, який працював над цим провадженням, 19 грудня 2019 року п'ята кадрова комісія прийняла рішення про неуспішне проходження атестації за результатами співбесіди через невідповідність вимогам професійної етики та доброчесності", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому Генпрокуратурою в п'ятницю вдень.

У відомстві також заявили, що "неналежне інформування прокурорів про засідання та несвоєчасне надходження матеріалів з Печерського районного суду Києва стало причиною перенесення Київським апеляційним судом розгляду скарги сторони захисту однієї з підозрюваних у справі щодо обраних запобіжних заходів".

Київський апеляційний суд у п'ятницю, 20 грудня, мав розглянути апеляцію на арешт лікаря-волонтера Юлії Кузьменко, яка, за версією слідства, є підозрюваною у вбивстві журналіста Павла Шеремета, проте на засідання не прийшли представники прокуратури, через що його було відкладено до 24 грудня.

"Виявляється, з тисячі прокурорів в Україні ніхто не зміг прийти на засідання, усі зайняті", - сказав адвокат Кузьменко Владислав Добош у відеозверненні на своїй сторінці у Facebook.

Адвокат наголосив, що він не має наміру покидати залу судового засідання та вимагає розгляду апеляції 20 грудня, як було призначено раніше. При цьому Добош запевнив, що його підзахисна невинна в інкримінованому їй злочини, і захист має докази, які підтверджують це.

Саме ці факти, а також безпосереднє алібі Кузьменко адвокат і хотів надати апеляційному суду для зміни запобіжного заходу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Китай зростив об’єм імпорту російських енергоресурсів – Зеленський

Загиблий у Києві – 71-річний чоловік, його дружина у важкому стані в лікарні, постраждало 32 людини – поліція

Помірний, а іноді й значний сніг очікується в Україні у найближчі дні

Україну атакували 40 ракет та 519 БпЛА, знешкоджено 503 цілі, є влучання 10 ракет – ПС ЗСУ

Зеленський взяв на переговори із Трампом Умєрова, Гнатова, Соболєва, Кислицю та Бевза

Зеленський про діалог із суспільством щодо умов миру: в кінці-кінців є референдум, є вибори

Співробітники Управління держохорони чинять спротив працівникам НАБУ

Україна посилається на правила ЄС у мирному плані, бо ми є майбутнім членом союзу – Зеленський щодо питань мови та релігії

Зеленський: Якщо США або Європа будуть на боці Росії - це означатиме продовження війни

На Дніпропетровщині зазнали поранень дві жінки через ворожі обстріли - поліція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА