Інтерфакс-Україна
11:15 26.11.2019

Громадянин України отримав у РФ 1,5 року колонії за спробу контрабанди запчастин для військових літаків

1 хв читати
Громадянин України отримав у РФ 1,5 року колонії за спробу контрабанди запчастин для військових літаків

Свердловський райсуд Бєлгорода (Російська Федерація) визнав громадянина України винним у спробі контрабанди продукції військового призначення, повідомляє прес-служба Управління ФСБ Росії у Бєлгородській області.

"Громадянина України А.Чирву, 1964 року народження, затримали оперативники регіонального УФСБ під час спроби незаконно вивезти з території РФ до України 20 комплектів парашутно-гальмових систем ПТК-12545-70, що входять у комплектацію військових літаків типу "Су", - йдеться в повідомленні.

За інформацією відомства, організатори каналу контрабандної діяльності згодом планували поставити цю продукцію до третіх країн у рамках міжнародних контрактів України з іноземними партнерами.

За ч. 1 ст. 30, ч. 1 ст. 226.1 КК РФ (приготування до контрабанди військової техніки) підсудному призначено покарання у вигляді позбавлення волі терміном на один рік і шість місяців із відбуванням у виправній колонії загального режиму.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Просування окупантів на минулому новорічному тижні сповільнилося удвічі – DeepState

На дороги Дніпра вилилось 300 тонн олії через дронову атаку, мер говорить, що росіяни розбомбили завод компанії "Бунге" зі США

ДБР повідомило мешканцю Рівненщини про підозру у вчиненні смертельної ДТП в стані сп’яніння

Тво голови СБУ Хмара на початку повномасштабної війни брав участь у звільненні Київщини, в "Альфі" – з 2011р

Мінекономіки у 2026р продовжить ризик-орієнтований нагляд та поступово додаватиме нові послуги у "єДозвіл"

Д.Кулеба: сьогодні кожен у владі та поза нею має бути в команді України

Зеленський обговорив із першим заступником керівника ЦСО "А" СБУ можливий розвиток спецслужби

Зеленський і Поклад обговорили конкретні завдання, щоб окупанти ще більше відчували міць СБУ

Міська влада закликала киян утриматися від масових заходів на Водохреще

Сили оборони відбивають штурм Гришиного, ситуація у Мирнограді складна – 7 корпус ДШВ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА