Інтерфакс-Україна
15:29 19.11.2019

МВС забезпечить правопорядок під час масових акцій 21 листопада - Яровий

1 хв читати
МВС забезпечить правопорядок під час масових акцій 21 листопада - Яровий

Перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий закликав керівників правоохоронного відомства на місцях підготуватися до проведення масових акцій у День гідності та свободи, щоб уникнути будь-яких провокацій, повідомляється на сторінці МВС у соцмережі Facebook у вівторок.

"21 та 22 листопада в Києві та інших містах відбудуться масові акції, в яких візьме участь велика кількість людей. Органи системи МВС, зокрема поліція, мають величезний досвід забезпечення безпеки на масових заходах. Але кожен керівник на місцях, в кожному місті, має готуватися до проведення цих акцій заздалегідь та звернути окрему увагу на превентивну роботу, щоб уникнути будь-яких провокацій", - сказав Яровий.

Державне свято День гідності та свободи відзначають щороку 21 листопада на честь початку двох революцій — Помаранчевої революції (2004 рік) і Революції гідності (2013-2014 рр.).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укренерго" у пʼятницю застосовуватиме обмеження електроенергії в більшості регіонів України

"УкрОборонПром" оголосив відбір незалежних директорів для шести ключових підприємств

Житель Арканзасу виграв у лотерею $1,82 млрд

Петиція до Кабміну про підвищення грошового забезпечення військових до 60 тис./міс. набрала 25 тис. голосів

Зеленський: Поговорив з Віткоффом та Кушнером – є хороші ідеї заради тривалого миру

Папа Римський закликав до припинення вогню в Україні

У київському метро чоловік поранив ножем двох пасажирів

Виробник спецодягу Марганецька швейна фабрика групи "МІК" остаточно припинила роботу після обстрілу і руйнування електропідстанції

Бійці 225 ОШП повідомили про звільнення п'яти сіл на Дніпропетровщині

Україна припинила угоду з Кубою про взаємне звільнення від плати за користування приміщеннями посольств

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА