Інтерфакс-Україна
13:52 07.11.2019

КПВВ "Каланчак" тимчасово не пропускає громадян через ремонтні роботи

1 хв читати
КПВВ "Каланчак" тимчасово не пропускає громадян через ремонтні роботи

Через контрольний пункт в'їзду/виїзду (КПВВ) "Каланчак" на адмінмежі з тимчасово окупованою територією Криму не здійснюватиметься пропуск громадян із 7 до 15 листопада через ремонтні роботи.

"Таких заходів було вжито у зв'язку з проведенням представниками "Укрзалізниці" реконструкції КПВВ на адмінмежі з Кримом", - повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" речник Держприкордонслужби України Андрій Демченко.

Він уточнив, що для виключення випадків травмування людей і виникнення незручностей під час перетину, керівництво регіональної філії "Укрзалізниці" звернулося до голови Херсонської обласної державної адміністрації для призупинення оформлення громадян у КПВВ "Каланчак".

Демченко уточнив, що роботу КПВВ "Каланчак" припинено на період із 7 до 15 листопада.

Раніше прикордонне управління ФСБ РФ у Криму заявило, що Україна в односторонньому порядку припинила пропуск громадян через КПВВ "Каланчак".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Чернігівській області 90% абонентів без світла через аварію в мережі - обленерго

Дві людини загинули внаслідок удару БпЛА по вантажівці в Ізюмі

Єврокомісія сприятиме доступу України до резерву кібербезпеки ЄС - Віркунен

ЄС має працювати над інструментами для визначення походження безпілотників - посол Швеції

Військовий омбудсмен: Військові не мають займатися мобілізацією, системі потрібна реформа

Поліція затримала організатора підпалів ресторанів у Чернігові

Сибіга у річницю Будапештського меморандуму: Україна більше не довіряє порожнім обіцянкам

Окупанти захопили майже 12 кв. км в районі Сіверська за добу, на інших напрямках не просувалися - DeepState

За "Хрест бойових заслуг" щомісяця виплачуватимуть 12 тис. грн - Мінсоцполітики

Зеленський обговорював з Кислицею питання перезавантаження ОП та перемовин з США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА