Інтерфакс-Україна
19:21 05.11.2019

В Івано-Франківській області горіла церква ПЦУ

1 хв читати

У селі Манява Івано-Франківської області рятувальники ліквідували пожежу в церкві, побудованій у 1819 році, повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

"5 листопада о 14:40 на пункт зв'язку Державної пожежно-рятувальної частини №4 смт Богородчани надійшло повідомлення про те, що в селі Манява Богородчанського району виникла пожежа церкви Покрова Пресвятої Богородиці, 1819 року забудови (ПЦУ)", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що площа пожежі становила 50 м2. О 15:05 пожежу було локалізовано, а о 15:42 - ліквідовано, постраждалих немає.

"Завдяки оперативним та професійним діям вогнеборців було врятовано майно і приміщення церкви. Причина виникнення пожежі встановлюється", - повідомили в ДСНС.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Обсяг торгівлі між Україною і ЄС "Шляхами солідарності" у березні досяг EUR211 млрд

Серед загиблих у Павлограді шахтар ДТЕК та його 15-річна донька – енергохолдинг

Сибіга обговорив з генсеком Ради Європи прогрес у створенні Спецтрибуналу зі злочину агресії проти України

У ЗСУ сформовано 8 корпус Десантно-штурмових військ – Командування ДШВ

Трамп: для угоди з Україною та Росією немає жодних крайніх термінів

Випущену по Києву балістичну ракету було виготовлено в КНДР, більшість іноземних компонентів в ній - виробництва США – Зеленський

У лікарнях залишаються більше 30 постраждалих внаслідок ракетного удару по Києву в четвер - Зеленський

РФ відкидає всі пропозиції тиші і припинення ударів по цивільних об'єктах, без тиску на них це не вирішити - Зеленський

Україна планує підписати контракт з переможцем концесійного конкурсу в порту "Чорноморськ" в IV кв.-2025 - Мінрозвитку

Трамп: переговори з Росією та Україною йдуть добре, але ситуація дуже тендітна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА