Інтерфакс-Україна
21:18 15.10.2019

Майк Пенс найближчим часом відправиться до Туреччини

1 хв читати
Майк Пенс найближчим часом відправиться до Туреччини

Віце-президент США Майк Пенс у найближчі 24 години відправиться в Анкару для того, щоб обговорити з представниками уряду Туреччини припинення вогню, яке поклало б край турецькій операції проти курдів на півночі Сирії, повідомив у вівторок агентству ЕФЕ високопоставлений американський чиновник.

"Це станеться в найближчі 24 години, можу лише вам сказати, що це буде дуже скоро", - повідомив співрозмовник агентства на умовах анонімності.

Він відмовився уточнювати, чи має намір Пенс зустрічатися з президентом Туреччини Реджепом Ердоганом, обмежившись лише фразами про те, що метою поїздки буде обговорення припинення вогню і доведення до відома турецького уряду занепокоєння Вашингтона в зв'язку з діями Туреччини на півночі Сирії, зазначає ЕФЕ.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Італія інвестує понад 42 млн євро на реставрацію пам’яток і модернізацію інфраструктури Одещини - Кулеба

Оголошено конкурс на посаду гендиректора "Укргідроенерго"

Швеція припиняє допомогу п’ятьом країнам, щоб збільшити підтримку України

Угорщина відмовилася від облігацій на підтримку України, ускладнивши фінансування з боку ЄС

Паліса: кожна бригада на лінії зіткнення щомісяця отримуватиме визначену кількість мобілізованих

Зеленський анонсував новий порядок розподілу особового складу між бойовими бригадами

Зеленський вивів Єрмака зі складу РНБО та Ставки Верховного головнокомандувача

Питання керівника "Оператора ГТС України" вирішуватиме оновлена наглядова рада – Мінекономіки

Молдова денонсувала угоду з РФ про культурні центри

Представники Херсонської ОВА та МВС обговорили ліквідацію наслідків російських ударів по Херсонській ТЕЦ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА