Інтерфакс-Україна
08:08 03.10.2019

Уперше співробітник СБУ візьме участь у Марафоні морської піхоти США

2 хв читати
Уперше співробітник СБУ візьме участь у Марафоні морської піхоти США

Співробітник Служби безпеки України вперше візьме участь у марафоні Морської піхоти США.

"27 жовтня у Вашингтоні відбудеться 44-й Марафон Морської піхоти США Marine Corps Marathon. Щорічно в змаганнях беруть участь десятки тисяч людей з 60 країн світу, зокрема, кілька тисяч поранених військовослужбовців, ветеранів бойових дій і волонтерів. Вже четвертий рік поспіль у американському марафонському забігу братимуть участь українці, і вперше - військовослужбовець Служби безпеки України", - йдеться в повідомленні на сторінці спецслужби в Фейсбук.

У СБУ поінформували, що представник спецслужби п'ять років займався контррозвідувальною роботою в умовах проведення АТО / ООС, отримав серйозні травми і поранення, пройшов довге лікування і складний шлях реабілітації. Весною 2019 року він пройшов національний відбір кандидатів для участі в американському марафоні Морської піхоти.

"На змаганнях у Вашингтоні співробітник СБУ планує подолати дистанцію в 42 кілометри", - підкреслили у спецслужбі.

Зазначається, що всі учасники української команди мають поранення, отримані в ході бойових дій на Донбасі. "Є люди з ампутацією. У Вашингтоні вони будуть бігти 10 кілометрів, інші - марафонську дистанцію. Зараз у нас останній етап тренувань", - розповів представник СБУ.

Організаційні питання взяли на себе Уповноважений президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадим Свириденко, український благодійний фонд "Ветеранська десятка" на чолі з Володимиром Гавриловим і американо-британська благодійна організація Allied Forces Foundation.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДСНС надасть додаткові джерела живлення для районів з екстреними відключеннями - КМВА

Обстріли Нікопольського району: Один загиблий і троє постраждалих

У Києві відновили електропостачання: повертаємось до планових відключень - Міненерго

Президентка Єврокомісії підтримала протестувальників у Ірані та засудила їхнє придушення іранською владою

Трамп: США готові допомогти Ірану в прагненні до свободи

Глава МЗС Швеції про заяви Трампа щодо Гренландії: Це вже не просто слова

Сибіга закликав іранську владу утриматися від насильства проти протестувальників своєї країни

Пасажиропотік через кордон за тиждень після Нового року підскочив на 27% – дані Держприкордонслужби

Динамічне ціноутворення на СВ набуде чинності у найближчі тижні – глава "Укрзалізниці"

Свириденко: Децентралізована генерація — це питання виживання держави в умовах війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА